şükela:  tümü | bugün
  • herkesin seyretmesi gereken fox dizisi. herkes seyretsin reytingleri artıversin de yayından kalkmasın çünkü ben seyrediyorum. diyeceğim bu kadar
  • "neresinden vurulduğu soran olursa..

rüyalarından dersin.."

çok mu iddialılar ne? :)
  • başrollerinde yiğit özşener ve sedef avcı'nın olacağı fox tv'de yayınlanacak diziymiş. isim konusunda esir şehrin insanları'ndan bir esinlenme var gibi.. dizi için konuşacak olursam yiğit özşener için ilk bölümünü izleyeceğim muhtemelen ama tüm fox tv dizileri gibi dandik ötesi olacağını düşünüyorum.
  • fox dizisi oldugundan bastan kaybedendir. yiğit ozsener'e ragmen izlenmeyecek.
  • yiğit özşener ve haldun boysan için izlenecek dizi. yalnız suskunlar gibi gene bir yetimhane havası var. hikaye klasik gibi ama kurgusu fark yaratabilir. yıllardır kullandığım bir sıfatı duyunca daha da sevdiğim.

(bkz: ayarsız)
  • yiğit özşener için izlediğimiz ilk bölümden sonra fena bulmadığımı söyleyebilirim. çekimleri ve müzikleri ezel'i anımsattı. fena değil bence. ama fox'ta nasıl olur bilemiyorum.
  • şirin'in flashback sahnelerinde çocuk sesli fon müziği çok iyiydi. gerilimli olmuş. diğer sahnelerde de farkettim. bazı sahnelerde belli müzikler çalıyor. gayet başarılı.*
  • ismini degistirdiler bu dizinin. tutmayinca adi degisen ilk dizi olarak kayda gecsin derhal.

bir ferhat ile sirin hikayesi olmus..yeni isim de pek umut vaadetmedi ama..
  • an itibariyla gerekli gereksiz acilan online reklamlari ile beni gicik eden dizidir
  • müziklerini yapan ekipteki arkadaşım * bu diziyi çok övdü. sırf bu yüzden ilk bölümüne alıcı gözle bir bakacağım. yerli dizilerden hoşlanmayan biri olarak beğeneceğime pek ihtimal vermesem de arkadaş hatırına çiğ tavuk yerim.