• şubat 2005
    gölge pub - ankara psychedelic rock gecesi
    aton karimca- merhaba ben aton karımca, siz?
    esismen- ne ne ne? aton ney?
    aton karimca- a-ton ka-rim-ca, atom karınca değil yani
    esismen- aman aman ne kadar da yaratıcısın peeh
    aton karimca- :(

şubat 2005
    sözlük içi yazışma
    aton karimca- merhaba esismen naber?
    esismen- sanane
    aton karimca- çok sıkılıyorum ben de , moralim çok bozuk
    esismen- banane

mayıs 2005
    msn
    aton karimca- hey selam ben şimdi nick fury nin çarşı izni zirvesi ne gideceğim sen de gelsene
    esismen- ne gelicem be seninle aynı ortama girmem ben
    aton karımca- yaa neden böyle yapıyosun hadi yarım saat sonra buluşalım durakta, beraber gidelim
    esismen- iyi iyi tamam yalvarma geliyorum
    aton karimca- :)

mayıs 2005
    nick fury nin çarşı izni zirvesine giderken yolda
    aton karimca- çok moralim bozuk ya aslında
    esismen- neden evden çıkmadan önce aynaya mı baktın
    esismen- ay şu yol hemen bitse de kurtulsam senden aman aman dur değme bana yoksa banyo yapmam gerekicek, çirkin şey seni
    aton karimca-:(

9 haziran 2005
    msn
    aton karimca- naber esismencim
    esismen- aman kaçayım yaratık geldi

11 haziran 2005
    msn
    esismen- naber lan gudik
    aton karimca- aaa naber esismen iyiyim sen nasılsın
    esismen- eh işte

12 haziran 2005
    sözlük içi yazışma
    esismen- günaydın naber
    aton karimca- aa selam napiim ya iyiyim sen napıyosun
    esismen- ne biliim ya böyle bi sıkıntı var içimde sanki..
    aton karimca- aa hayırdır inşallah
    esismen- bilmiyorum artık..neyse..
    aton karimca- hmm...

13 haziran 2005
    sözlük içi yazışma
    esismen- günaydın lan senin kayınpeder asker emeklisiydi değil mi
    aton karimca- haa evet
    esismen- benim de bi rapor işim var da var mıdır tanıdık falan..
    aton karimca- var tabi ayarlarım sana ben
    esismen- aslansın be atonum, hadi göreyim seni..

14 haziran 2005
    sözlük içi yazışma
    esismen- günaydın bitanem naber
    aton karimca- bismillah..noluyo lan hayırdır
    esismen- aa neden öyle diyorsun balböceğim, ben seni aslında çok seviyorum da belli etmiyordum, meleksin sen, canım benim...
    aton karimca- allah allah, hayırdır inşallah, neyse ben konuşucam bu hafta kayınpederle, halledicez işallah
    esismen- canın sağolsun bebeğim, hiç problem değil, yorma kendini sen..
    aton karimca- hasbinallah...

15 haziran 2005
    sözlük içi yazışma
    esismen- kankaların en güzeli, naber
    aton karımca- lan olum deme böyle valla bi tuhaf hissediyorum alışmamışım ne de olsa
    esismen- artık hep böyle bebeğim, kıymetini geç anladım, meleksin sen melek.. akşam eve geçerken birşey lazımsa bırakayım
    aton karimca- ahhahaha deliricem lan, kendine gel
    esismen- kendimdeyim hayatım, anlasana , seni ne kadar seviyormuşum meğerse..
    aton karimca- bak vallaha sözlüğe yazarım bunları rezil ederim seni
    esismen- ne rezilliği bebeğim, gel bıçakla böğrüme yaz istersen, bitanesin sen
    aton karımca- imdaaaaaaaaaaaaat

16 haziran 2005
    sözlük içi yazışma
    esismen- naber canım, haber var mı rapordan
    aton karimca- bu akşam konuşacağım haber veririm sana
    esismen- aslansın sen be, canım benim..
    aton karimca- bak korkuyorum, böyle davranma ya rapor işi olmazsa....
    esismen- işte o zaman mına koydum
    aton karimca- hasktr

17 haziran 2005
    esismen gidiyor çılgın atalım zirvesi
    esismen- şu güzelliğe bakın ah canım atonum benim, nasıl bırakıcam seni keşke 15 ay daha asker olsam burda...
    aton karimca- sktr lan
    esismen- küfür etmek bile yakışıyor sana, bebeğim benim..
    aton karimca- ya böhühüüh korkutma beni esis yaa
    esismen- korkma bebeğim acımıycak
    aton karimca- böhühühü :(

20 haziran 2005
    sözlük içi yazışma
    esismen- noldu hayatım haber var mı
    aton karimca- adamın adı şu, telefonu bu, hayrını gör
    esismen- dur bir deneyelim bakalım...

bir kaç saat sonra

aton karimca- noldu ne dediler rapor işine
    esismen- ne diycekler it, olmayacak gibi, zaten senin yapacağın iş bu kadar olur
    aton karimca- valla elimden geleni yaptım esisciğim, benim suçum değil...
    esismen- sus sus salak şey seni

temmuz 2005
    esismen- naber güzeller güzeli
    aton karimca- bismillah
    esismen-noldu bebeğim
    aton karımca- gene ne istiyceksin
    esismen- ya 4 günlüğüne ankaraya geliyorum da kalacak yer ayarlayamayabilirim, senin ev müsaitse..
    aton karimca- hayıııııııııııııııııııııır
  • çok fazla entry'sine denk geldiğim, lakin bu kadar yazıp çizdiği sözün bir harfinden dahi haz alamadığım, bir kelimesine dahi "evet" diyemediğim yüzlerce tespitin sahibi. en zevk almadığım entrylerin altındaki isim, "bir insan bunları nasıl düşünür?" cümlesinin öznesi. sözlüğün en istisnai yazarı.

sanırım dünyadaki bana en uzak insan kendisi, bu mesafeyi muhafaza etmek temennimdir.

(bkz: sevmeme hakkı)
  • 22.06.2010 16:45 -????- (#19474528) velev ki geldik? geldim? nolucak yarram?
    22.06.2010 16:47 esismen -> ????: :) gelince görürsün. gideceğin zaman haber et ama
    22.06.2010 16:48 -????- siktir lan.
    22.06.2010 16:49 esismen -> ???: götün yerse söylersin. yemiyosa da sen bilirsin

görüldüğü üzere, kimin seviyesi nedir bu mesajlaşmadan belli. efendi gibi konuşan adamla efendi gibi konuşurum, şerefsiz birine de ağzının payını veririm. eniştem yok, bizzat ben, kendi işimi kendim görürüm.
    ayrıca orospu çocuğu bi pkk sempatizanıyla da herhangi bir fikir teatisine girmem, tartışılacak adam var, sülalesi sikilecek adam var.
  • bugün kendisiyle markette alışveriş yaparken, "günün fırsatı! 2 al 1 öde!" diye anons yapılınca ağlamaya başladı. noldu bu çocuğa anlamıyorum ki. iyice duygusal oldu. üzülüyorum :((
  • bununla bir muhatabiyetim, ilişkim olamaz da ben esas, bunun gibi, solcuları mesajla tehdit eden bir adamla selam sabah edip, arkadaşlık eden, sonra da kendine solcu diyen adamları anlamıyorum.
  • bence beğenmekten çok, ekşi tavır müessesesini kıskanan bir insan. bir de kendi ağzıyla sevmediği etnik ve cinsel gruplar olduğunu itiraf eden bir insan. yani doğuştan gelen, kişinin kendi özgür iradesiyle seçmediği özellikleri nedeniyle bir insanı sevmeyebilen bir arkadaşımız. yarın öbür gün sizi de gözünüzün üstünde kaşınız olduğundan, ya da burnunuzda iki delik olduğundan sevmeyebilir, aman diyim.
  • nefret ettiği o kadar çok demokratik görüş ve düşünce; beğenmediği o kadar çok kafatası şekli; tiksindiği o kadar çok ten rengi; midesini kaldıran o kadar çok kadın, eşcinsel, kürt, yahudi vs.; ve tek tek öldürmeyi arzulayacağı o kadar çok birey var ki gunun birinde daralta daralta küçülttüğü dünyasında kendinden başka nefret edeceği kimse ve silahını dayayacağı kendi kafatasından başka bir kafatası kalmayacak..
  • bildiğin çürüktür, kötü adamdır, terbiyesizdir.. allah bunla aynı havayı solumak zorunda olanlara sabır versin..
  • ya dün fifa 10'da 5 tane kilitledim arkadaşa, maç bitti baktım bu koltuğun üstünde, zıplıyor hopluyor falan, anlamadım n'aptığını.
  • canı sağ olsun. aynı topraklara gömüleceğiz. o zaman aramızda bir fark kalmayacak.
hesabın var mı? giriş yap