şükela:  tümü | bugün
  • bi de ağır eşitlikçi var ama bunun konumuzla alakası yok tabi.
  • iki yanı eşit ağırlıklar satan meslek erbabı.
  • benim zamanımda(2000) okulda görmedikleri dersten öss'de sorumlu tutuldukları ve o dersleri alan fenciler sınava 30 soru önde başlayıp aynı bölümleri tercih edebildiğinden sosyalci dediğimiz arkadaşların hakettikleri bölümlere tecavüz etmek zorunda kalan arkadaşlardır. bu unvanı taşıyanların çoğunun matematik ve geometriden çakmadığını iddia edenlerden daha iyi matematik ve geometri bildikleri de açıktır.

bu bağlamda kemal gürüz'ü nefretle andıklarını varsayıyorum.
  • matematik ve geometri ile gayet haşır-neşir olan öğrenci güruhu. esas başkalarının hakkına tecavüz eden birisi varsa o da tm puanından tercih yapan sayısalcılardır.

yedek tanım: hepsi eşit gramajlara sahip ağırlıklar satan esnaf kişisi.
  • (bkz: liseli detected)

sınavlar da bitti tabii. puan açıklandı mı puan? yok daha di mi? e sıkıntı hepsi. can sıkıntısı da var.

sabah sabah o can sıkıntısıyla açılan başlığın mana dolululuğuna mı laf çarpsam,
    yoksa "kafanız çalışmaz" saldırganlığına mı, pardon pardon nefret söylemine mi söz etsem,
    "siz hep bizim bölüme girdünüz" şeklinde serzenişinden mi girsem bilemedim.

bahar şenliğine gidip eller havaya olacaksınız o insanlarla. ama sen eşit ağırlıkçısın... hadi canım, hadi.
  • lisedr genellikle sayisal dersleri sevmeyen ya da yapamayip tm bolumune gecenlerin aldigi sifat.

fen derslerinin agirligindan kurtulup en azindan bir tek matematikle ugrasayim diye dusunur. yine de sayisalci kadar mat neti yapamaz bir cogu.

bir de aralarinda idealist olup da esit agirligi secmis olanlar var. onlar da zaten ilk bin - ikibinde yer aliyor.
  • inceden komünisttir.
  • başta hukuk okuyanlar olmak üzere, bu kabiliyetsizlerin ülkeyi getirdikleri yer belli. analitik düşünemeyenler, yani sayısal seçmeyenler servis sektörü dışında çalışmamalı.

umuyorum bu haklı talep, en kısa sürede karşılık bulur.
    amin.
  • iki sayıyı toplayıp çarpabilenlerin analitik düşündüklerini zanneden arkadaşların varlığını gösteren başlık.
    ülke düzenini peyzajcılara bırakalım o zaman. bakalım o muhteşem analitik zekayla bizi ne seviyelere yükseltecekler.