şükela:  tümü | bugün
  • yaş ilerledikçe artan bir hadisedir. kimseye birzararı olmadığı ve ilerlemenizi durdurmadığı sürece hayata tat katan unsurlardandır.
  • takıntı haline de gelirse süründürür insanı.

hele ki alışkanlık durumu başka bir insana tekabül ediyorsa. eski bir sevgili, eski bir arkadaşsa kaçınılmaz derecede yıpratıcı bir durum.
  • üniversiteye hazırlanırken sol kaşımla oynamaya başlamıştım. 10 yıldır anneme ve babama rağmen hala oynuyorum.
  • %8 kalan telefonun pilini şarj etmek için 30 dk bekledim.. gecenin bu vakti arayan soran olmadığı için % 7'ye düşmüştü.. biraz face biraz instagramda takılayım da şarj bitsin de öyle şarj ederim derken pili %4'e düşürdüm... elektrikler gitti amk..

eskiden telefon aldığımızda hayırlı olsun dileklerinden sonra o muhteşem ip uçları verilirdi.

telefonunuzu kapalı konumdayken 12 saat şarj ediniz, pil tamamen bitmeden doldurmayınız vs..
    10 sene öncede kalırsan böyle olur tabi..

#direnşarj
  • "eski alışkanlıklarını getirene, yeni alışkanlıklar kazandırma" tarzında bir kampanya falan yok mu? girsek.

bir nevi takılıp kalma durumu.
  • dr. jeykill ms. hyde’mış gibi farklı alışkanlıklarınız varsa yaşayacağınız durumdur. hangisi benim derken aslında hepsi olduğunuz için kötü alışkanlıklar hariç vazgeçmemek doğrudur.