şükela:  tümü | bugün
 • 26 ekim'de artist's kahvesinde ilk defa dinleme sansini yakaladigim ve hayran kaldigim grup.

  eski pop sarkilari seslendiriyorlar ve solist hem sirinligi hem de sesiyle sizi kendine hayran birakiyor.

  yapimci olsam basarim albumu yeminle.
 • bugün tesadüfen uğradığım yerde sahne alan muhteşem grup. hayran kalmışlığım öyle ki arkadaşlarımı 40 dk kadar ektim. sonradan neden daha fazla uzatmadım ki bu süreyi diye hayıflansam da bir sonra ki konserlerinde orada olacağım için dert etmedim. 60,70 ve hatta 80'ler pop severler yeşilçam müziklerine hayran olanlar için şiddetle tavsiye ettiğim grup.
 • son yıllarda izlerken en çok keyif aldığım performans grubu. yeniden icra konusunda bana kalırsa olayı aşmışlar. şarkıların ruhuyla iyi geçinen, yaptıkları işi seven güzel insanlar. umarım yürür giderler.
 • zaman itibariyle her cumartesi kumbara cafede sahne alan,müzikleriyle müthiş eglendiren,hatta eglendirirken de düşündüren,insanı bazen üzen bazen, neşeli ruh haline büründüren güzel grup.kesinlikle kaçırmayınız.israrla isteyiniz :)
 • geçtiğimiz cuma gecesi kumbara cafe'de en sonunda dinleme şansına eriştiğim ve neden bu kadar zaman dinlemeyi ertelemişim diye hayıflanarak hayran kaldığım, hani o hep dile getirilen eski aşklar tadında bir grup eski bando. konser öncesinde iki videolarını izlediğimde bu derece beğeneceğimi düşünmüyordum ama daha ilk parçadan yanıldığımı anladım. o yüzden youtube'daki videolarına aldanmadan mutlaka canlı dinlemenizi tavsiye ederim.

  vokalistleri ve sahne performansları öyle canlı, içten ve hoş ki sanki sahnede ilk kez gördüğüm bir grup değil de yıllardır tanıdığım dostlarım yer alıyor hissiyatı uyandırdıkları ve tüm yorgunluğumu alıp götürdükleri için bir kez de buradan sevgilerimi sunarım.
 • bu gece kumbara cafe'de tesadüf eseri dinledim kendilerini, vokalleri 60-70'lerden günümüze zaman makinesi aracılığıylan gelmiş de 5-10 şarkı patlatıp geçmişe geri dönüyor diye düşünmekteyim, eski filmlerden bildik öyle hoş öyle tatlı bir ses. kumbara'nın samimi ortamına çok yakışan şahane bir performansları var yani.
 • kumbara'da canlı dinlediğim bir bend oldu. iki şey dikkatimi cezbetti. perküsyon ve vokal. güzel.
 • kumbara gibi kıç kadar mekanda çıkmak yerine, daha büyük yerleri tercih etseler tadından yenmeyecek.

  70'lerin parçaları herkes tarafından güzel söylenemiyor, herkes altından kolay kolay kalkamıyor. ancak, bunlar harika söylüyor yahu. tabi bunda eda baba'nın rolünü de unutmamak gerek.
 • 15 eylül akşamı olympos' da eskiyeni'de dinlediğim 60-70 lerin o eğlenceli şarkılarını kendi yorumlarına göre söyleyen grup. trompet ve kemanın rengi ve solistin gerçekten güzel sesi ve tonlamalarıyla, enerjileriyle dinlenilesi, içerken hoplayarak dans edilesi grup.
 • olympos'ta kendisini izleyen hanım kızların vidyo klip çekiliyormuş da kendilerini çeken bir kamera varmış gibi tavırlarla gerdan kırıp göz kaydırmaları yüzünden kıçımı kendilerine (sahneye) döndüğüm için özür dilemek isterim. performanslarına diyecek yok, ama izleyici kitlesini daha eğlendirici buldum. ah kalbim şarkısında özellikle çok eğlendik (ailecek).