• yaklaşık bir saat önce instagramdan dağıldıklarını açıklayan grup.eda baba ve güney marlen müzik kariyerine tek başlarına devam etme kararı almışlar. çok güzel 2 albüm ve geride bir sürü canlı performans bıraktınız bizlere. yine sizi taşra kabarede izleriz umarım. youtube kanallarınıza yeni şarkılar eklemeyi unutmayın nolur. sizi seviyoruz.
    bu da instagramda paylaştıkları duyurusu
    https://instagram.com/p/bu7tvvxdl6y/
  • son zamanlarda beğendiğim ve devamlı dinlediğim, takip ettiğim bir gruptu ancak dağıldılar. ulan her sevdiğim şey de gider mi be ?
    iki soliste de yaşamlarında başarılar. eda baba zaten sesiyle adını duyuracaktır daha fazla, güney marlen ise teoman gibi bir ismin desteğini alsa da, sesi güzel olsa da, müzik bilgisi iyi olsa da şu sıralar yaptığı müzik ile yükselemez ancak yaptığı iş çok kaliteli sadece piyasa şartlarına göre üst seviye kalıyor.
    inşallah tekrardan birleşirler.
  • efsane samimi,melodisi bagimlilik yapan abartısız söylüyorum bir otobüs yolculuğu boyu "haykırıyorum"u dinleyerek geldiğim müthişli müzik grubu
    türkçe şarkılarda bi şey yok biz söylemeyelim demeyin abi siz çıkın söyleyin bakın aşık da edebiliyorlar böyle kendilerine
  • şarkıları ömür boyu çalma listemde olacaktır. yeryüzünde birçok kişi şarkı söylerken kendileri sanat icra ediyordu.

alto saksafon, tulum, ud, trompet, perküsyon vb. enstrümanları içinde barındırarak tam olarak bando olabilmiş bir gruptur.

şuraya bir eserlerini bırakarak uzaklaşayım.
  • maşallah dediğim 3 gün yaşıyor! bunlar da dağılmış*
  • bi 10 dakika önce buldum bunları, dağılmışlar bile! geç buldum tez yitirdim resmen ya.
    hiç demiyorsunuz size de yazıklar olsun. merhabadan ay ben ölüyoruma hızlı bir geçiş yaptım. kötü oldu.
  • güzel bir insanın tavsiyesiyle keşfettiğim grup. özellikle (bkz: cumartesi) isimli şarkıları çok güzel. ama grubun dağılmış olmasına çok üzüldüm.
  • eğlenceli şarkıları olan gruptu. dağıldı.

(bkz: sarhoş dünya)
  • bugün tesadüfen ay ben ölüyorum şarkısına denk geldiğim ve bayıldığım grup.
  • "sen de söyle" şarkısı ile tanıdığım ve hayran olduğum grup.
hesabın var mı? giriş yap