şükela:  tümü | bugün
 • hakkı yenilmesine razı gelen, ensesine vurup ekmeğini elinden alınmasına ses çıkartmayan tayfadır. ayrıca bugün oynanan maçta çalınan penaltıya penaltı değil diyendir.

  genel olarak cümleye (bkz: bir beşiktaşlı olarak) cümle sonuna (bkz: not : tiner) eklerler. beşiktaş'a en büyük zararı bu kesim verir. uzak durmak lazım. net penaltı pozisyonu
 • artık efendi beşiktaş yok, yamyam beşiktaş var. bu kulübün geleceği yamyam tayfadadır, efendi beşiktaş'ı isteyen yallah youtube arşivine.' vur kafasına al ekmeğini' devri bitmiştir beyler.
 • not beşiktaşlıyım diyenlerin götler alev alev yanıyor

  --- spoiler ---

  bakın samimiyetsiz ibneler, zaten 2 senedir nasıl şampiyon olduğunuz ortada. şimdi başlığa gelip ''beşiktaşlıyım ama bu nasıl penaltı amk'' demeyin, yemezler. bal gibi de kollandığınızın farkındasınız ama hala koftiden dürüst futbol söylemleriyle efendiymiş gibi çek panpa yapıyorsunuz etrafa. yemiyoruz olm, zorlamayın. ne bok olduğunuzu öğrendik çok şükür.

  sezonun ilk maçında, bu kadar tepkiye rağmen göstere göstere kollanacağınızın sinyalleri verildi. hala buraya gelip şerefliyi oynamayın.

  leş gibi maç, leş gibi sonuç.

  not: hala içinizdeki dürüst beşiktaşlıları tenzih ediyorum. evet hala.
  --- spoiler ---