şükela:  tümü | bugün soru sor
 • sizin gibi iki yüzlü piçleri gördükçe sinirlerim kabarıyor.daha yazar olalı 1-2 ay oldu olmadı bir gün bu troller yüzünden ban yiyeceğim diye korkuyorum.
 • chp yi karalamak icin link olarak versigi herşey gazete. manseti (hem de çoğu yandas)

  la olm bu memleket sizi affetmeyecek. iftiracı köpekler.

  insallah bokunuzda bogulursunuz.

  osloda pkk ole gorusen eben miydi?

  haburdan gecen pkk lilara kim izin verdi ?

  şivan perwer ile aglayan kimdi ?

  dogdugunuz güne lânet olsun...
 • iki yüzlülüğün gözler önüne sürüldüğü bir başka başlık daha.

  eski adıyla bdp yeni adıyla hdp olan siyasal partinin milletvekillerini meşrulaştıran kim? iktidar partisi. bu iş silahla çözülmez diyip oslo anlaşmasına imza kimin döneminde atıldı? iktidar partisinin. kim habur sınır kapısına mahkeme gönderdi? iktidar partisi. akil insanlar kimin döneminde ortaya çıktı ve kimin fikriydi? iktidar partisinin. peki meşrutiyet kazandırdıkları partinin milletvekilleri onlara muhalif olunca "aaa bunlar terörist" diyen ve hapse atan kim? yine iktidar partisi. eleştirilen parti hangisi? cumhuriyet halk partisi. resmen trajikomik bir durum.

  demokrasi ya vardır ya yoktur. işinize gelince sorunu siyasi zeminde çözelim adamları meşru kılalım, işinize gelmeyince terörist diyelim içeri atalım. artık seçin birini. ülke bir kişinin çıkarlarına göre yönetilmez. bu adamların ne olduğu şimdi belli olmadı ki. çok önceden de belliydi. fakat dolmabahçede kol kola görüntüler verilirken kimse umursamadı.

  sonuç olarak, bu adamlar meşru bir biçimde milletvekiliyse chp gayet normal bir tavır sergilemekte, ha yok bu adamlar teröristse seçimde nasıl aday olabiliyorlar? önce neyin ne olduğuna bir karar verin, kendi pisliğinizi temizleyin sonra bu konuda chp'yi eleştirisiniz.