şükela:  tümü | bugün
  • eskiden kasıt kullanmadığımız giysiler, malum karakter sınırı.
    çaylakların çoğunun fakirlerden oluştuğunu, elit zengin birinin uzun süre çaylak kalmasının mümkün olmadığını daha önce ilgili başlıklarda defaaten belirtmiştik.
    (bkz: uzun süre çaylak olanların genellikle fakir olması)
    dolayısıyla çaylaklara bu şekilde maddi yardımda bulunmak bir yazarlık borcu olduğunu düşünüyorum.
    sistem şu şekilde işleyecek, her yazar bir tane çaylağı badi seçecek ve onunla iletişime geçerek kıyafetlerini gönderecek.
    ben sözlüğün sinerjisine güveniyorum, gerçek devrim böyle böyle gelecek!
  • yapılan son araştırmaya göre çaylakların yüzde 95'inin fakir olması gerçekten can sıkıcı bir durum. birçoğu aynı kıyafeti bir hafta giymek zorunda kalıyor. bugün anadolu'da birinin ne kadar fakir olduğunu anlatmak için "çaylak gibi fakir" deniyorsa bu biz yazarların ayıbıdır.

bu sebepten ötürü giymediğim siyah kot pantolon ile kampanyaya katkıda bulunmak istiyorum. giyecek olan çaylağa şimdiden hayırlı olmasını dilerim. çorbada tuzumuz olsun.
  • bu primat’a dikkat edin sürekli çaylaklar üzerine oynuyordur.
    engelleyin kurtulun!
  • ben bağışladım gitti :d
  • çaylakken ve şimdi de düşüncelerim aynı. ulan siz kendinizi ne sanıyorsunuz ? hani mübalağa ve boş muhabbet olduğu belli ama size bu cesareti hangi özgüven veriyor?
  • çaylak da sana satranç takımını yollar ödeşirsin.
  • kirli donunu gönderen müptezellerin çıkacağına eminim.
  • vasatları sinirlendirdiğine göre başarılı başlık und entry. şuku.