• eski günleri özledim diyerek bir haftalık inzivaya çekildim. lakin bir pazar günü nasıl bitirilirmiş onu bile unutmuşum. bir gün bile zor geçti, yapayalnız bir hafta nasıl geçer diye düşünüyorum şimdiden. belki de eski günler çok eskide kalmıştır. özlenecek birşeyi kalmamıştır...
  • günlük rutin eylemim
  • çalışmaya başladıktan sonra öğrencilik günleri hatırlandığında hissettiğiniz duygu selidir.

o öğrencilik günleri kutsaldır. yaşarken değerini anlamak az da olsa güçtür. içeriğinden haberin bile olmayan bir dersin finaline 1 gece ayırdığın için küfürler edersin, sanki dünyanın en ağır sorumluluğu sendeymiş gibi modlara girmeler falan..
    hayır zaten ders çalışmıyorsun bir de şikayet ediyorsun.
  • +inanmıyorum ismail, yine şampuana ayrı saç kremine ayrı mı para verdin?
    -evet ama sor niye?
    -niye
    +eski günlerin hatrına.
    -ayy romantik aşkım benim, al bunlar senin için.
    +meme mi o?
  • eski günleri özlemle anmak güzel ama eski günlerin hatırına nostaljiyi canlı tutacak bir şeyler yapmak lazım. vefasız olmamak adına yapmalıyız en azından...
    yaşadığımız şeyleri unutmayıp onlara sahip çıkmalıyız.
  • yeniye duyulan endişeyle eş değerdir. geçmişin güzel geçtiğini düşündüğün ya da yapmadığını es geçtiğini yaptığını düşündüğün anlar özleminden ziyade gelecekte de aynı hatayı yapma kaygısıdır. bu yüzden geçmişi düşünürken özler gözlerimiz dolar.
  • özlüyorum ama neyi ?

sevgilimi mi
    arkadaşlarımı mı ?
    şehrimi mi ?
    hayatımı mı ?

bilmiyorum ama eskiden olan her boku özlüyorum. her şey daha güzeldi eskiden yeniye alışamıyorum yeni de bana alışamıyor. anlaşamıyoruz biz bu yeni hayatla. ben eskisi gibi yaşarken yenilikler akıp geçiyor.. yeni insanlar yeni hayatlar. ama hala daha eskide takılıyım. aralıksız özlüyorum,çok derinden
  • bir doz yükseği "yazı bi dert kışı bi dert gelmeyeydik şu dünyaya" sözleridir..
  • eski kendinizi ozlersiniz aslinda, yeni sizden pek memnun degilsinizdir.
hesabın var mı? giriş yap