şükela:  tümü | bugün
  • sözlükte aradım ama bulamadım, insanı nostaljilerden nostaljilere sürükleyen, hele bir de nostaljiyi çok seven bir insansanız, çok acayip kafa bulduran eylemdir. çok çok acayip bir şey. bence dolapları falan arayın, bulun ve siz de anlayın bu duyguyu.

an itibariyle ders notu ararken 2004'te tuttuğum bir günlüğü buldum. kapları olmayan bir ajanda. aynı anda 3 tane kızla "çıkıp", hangisini aldatmasam diye düşünen, istanbul'a bir an önce gideyim de şunla şunla buluşayım, merve çok bambaşka, onunla evlenecem gibi cümleler dökülüyor. bunlar tabiî ki buraya yazmaktan utanmadıklarım.

karabiber duası dinliyormuşum bir sayfa sırasında. diğer bir sayfada da "yeni çıkan" st. anger albümünden the unnamed feeling... hay allah ya, çok güzel.
  • bende 20-30 gunluk var eskiden kalma. 20 yastan sonra arada bi yazar oldugum gunluklerim...

yilda bir iki bakarim o dolabimda kilitli gunluklere. anilar anilar iste... ofkem kabariyor bazen "bunu yazan insanin basina bu kadar boktan bir hayat yazilmamaliydi" gibisinden. o gunlere gidiyorsun. sanki o yaslardaykenki gibi hissediyorsun. pollyannaligina sasiramiyorsun, zira hala oylesin. saka gibi.