şükela:  tümü | bugün
  • akepe döneminde gerçekleşen hadise. evet bu da onlar yüzünden. öyle bir sistem getirdiler ki veli izin vermediği sürece sınıfta kalmak yok. her iki dönem birer gün okula gelip derse girmeniz kafi. olaki çok zayıfı varsa öğretmenler kurul kararı ile geçiriliyor. hala bazı evlerde karne dayağı atılıyor. neden mi?, böyle bir sistemde nasıl teşekkür belgesi alamadın diye.
  • yooo !!!
    kim demiş heyecan yaratmıyor diye ?

10 dakika önce oğlan aradı, "dün akşam işten geç geldiğin için söylemeyi unuttum, bugün karne alıyoruz, karne aldıktan sonra arkadaşlarla sinemaya gidicez bana bi 50 lira gönderebilir misin ? " dedi. telefonu kapattım whatsapp'ta bir kırmızı benek belirdi. "aha hayırlı cumalar tarikatı çalışmaya başladı" diyordum ki kırmızı beneğin üzerindeki sayı birden üç oluverdi.

hadi bakayım bari diye uygulamanın ikonuna dokununca seneler önce yazdığım bu (bkz: #53561008) entrye konu olmuş kızımın yazdığını gördüm, gelen mesaj şöyleydi, "babacım bana da 150 tl gönderebilmen mümkün mü? karneden sonra arkadaşlarımla x yere gidip önce bowling oynayıp sonra suşi yiyeceğiz de..."

şimdi siz söyleyin a dostlar, insanın heyecanlanmaması mümkün mü ? daha karne hediyesi filan mevzuları var ki hiç düşünmek istemiyorum.

şaka be şaka, sağlıkları iyi olsun da gerisi bir şekilde hallolur. :)