şükela:  tümü | bugün
 • adana'da tarla içinde kafasından ve boynundan vurularak öldürülen kişinin, bir kadınla bir süre önce sevgili olup ayrıldığı ve onu rahatsız ettiği için eski kocası ve yeni sevgilisi tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı. olayla ilgili kadın ile birlikte adliyeye sevk edilen 7 kişiden 4'ü tutuklanırken, kadına ev hapsi cezası verildi.
  iddiaya göre, yönetici asistanı olan emine tunç (34), 2000 yılında perde dikim işi yapan osman çiftçi (41) ile evlendi. bu evlilikten 1 kız 1 erkek çocuğu olan genç kadın anlaşamadığı için çiftçi’yle 5 yıl önce ayrıldı. genç kadın bir süre sonra serdar ağırağaç’la (41) tanışarak sevgili oldu. ağırağaç’la resmi nikahsız olarak yaşayan genç kadın, sosyal medya üzerinden 2 çocuk babası nihat yıldırım’la arkadaş oldu. bir süre sonra ise ağırağaç’tan ayrılan emine tunç, nihat yıldırım’la aşk yaşamaya başladı.
  terk edilmeyi hazmedemeyen serdar ağırağaç, emine tunç’u “geri dön yoksa çocuklarını öldürürüm” diyerek tehdit etmeye başladı. çocuklarına bir şey olmasından korkan genç kadın durumu bir taraftan eski eşi osman çiftçi’ye diğer taraftan da beraber yaşadığı nihat yıldırım’a anlattı. iki adam emine tunç’un eski sevgilisi serdar ağırağaç’ı her yerde aramaya başladı. serdar ağırağaç’a ilk ulaşan genç kadının eski eşi osman çiftçi oldu.
  çiftçi, ihsan boztay (23) ve gökhan kaya’yla (26) birlikte sedar ağırağaç’ı darp ederek bindirdikleri araçla kaçırdı.
  osman çiftçi telefonla aradığı nihat yıldırım’a “serdar elimizde” diyerek haber verdi. nihat yıldırım, çiftçi’ye kız arkadaşını rahatsız eden serdar ağırağaç’ı seyhan ilçesi hadırlı mahallesi 10041 sokağa getirmesini istedi. verilen adrese getirilen serdar ağırağaç, yıldırım ve abdülhalim akça tarafından önce darp edildi. kaçmaya çalışan şahıs nihat yıldırım tarafından önce boynundan sonra şakağından vurularak öldürüldü. cesedi boş bir araziye atan zanlılar kayıplara karıştı.
  adana emniyet müdürlüğü asayiş şube müdürlüğüne bağlı cinayet bürosu ekipleri, cinayet sonrası mehmet emin yıldırım’la diyarbakır’ın silvan ilçesine kaçan katil zanlısı nihat yıldırım’ı yakalayarak adana’ya getirdi. olayla ilgili azmettirici emine tunç ve katil zanlısı nihat yıldırım’la birlikte 7 kişi gözaltına alınırken osman çiftçi kayıplara karıştı.
  gözaltına alınan emine tunç'un, “serdar tekrar benle birlikte olmak istiyordu. aksi takdirde beni ve çocuklarımı öldürmekle tehdit ediyordu. bende durumu boşandığım eşime ve şu an birlikte yaşadığım nihat’a anlattım” dediği öğrenildi.
  katil zanlısı nihat yıldırım’ın ise; “emine serdar’ı bana önce ağabeyi olarak tanıttı. daha sonra bende önceki sevgili olduğunu öğrendim. hatta bunun yüzünden bebeğimizi kaybetti. emine’yi tehdit ettiğini öğrendim. boşandığı eşi osman, serdar’ı bulunca bana getirdi. tartıştık ve kaçmaya çalışınca vurdum” diye ifade verdiği belirlendi.
  zanlılar ifadelerinin alınmasının ardından sağlık kontrolünden geçirilip adliyeye sevk edildi. zanlılardan aralarında nihat yıldırım'ın da olduğu 4 kişi tutuklanırken, emine tunç ev hapsi iki zanlı ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

  haber
 • (bkz: hani marjinal bizdik)

  bu nasıl hikaye lan. eski sevgililerin yenisini öldürmeleri gerekmiyor muydu?

  hayal gücüme çok farklı bir boyut kattılar.*

  kadını dışişleri bakanı yap ortalığın amına koymazsak bi şey bilmiyorum.
  bu nasıl bir denge politikasıdır yarabbim.
 • yozlaşma o kadar büyük ki artık kuş vurur gibi adam öldürüyor insanlar.

  daha mafyatik diziler izleyin daha da kafayı yiyin.

  (bkz: türkiye)(bkz: 3. sayfa haberleri)(bkz: cinayet)
 • bu kadarını entrika kraliçesi nuran devres bile düşünüp yazamazdı heralde. insan gerçekten hayret ediyor.
 • adana'dan sonrasını okumadım.
 • (bkz: coğrafya kaderdir)
  (bkz: adana)
 • türkiye türkiye olalı böyle koalisyon görmedi. burada asıl kahraman kesinlikle kadın, hakkını teslim etmek gerek.
 • ryan murphy’nin dizisini çekmesi gereken acayip hikaye. kadın yönetici asistanı olarak kariyerini harcamış yazık olmuş.