• (bkz: hani marjinal bizdik)

bu nasıl hikaye lan. eski sevgililerin yenisini öldürmeleri gerekmiyor muydu?

hayal gücüme çok farklı bir boyut kattılar.*

kadını dışişleri bakanı yap ortalığın amına koymazsak bi şey bilmiyorum.
    bu nasıl bir denge politikasıdır yarabbim.
  • buraya gelip espri kasmaya çalışmak da ikiyüzlü olmanın güzel örneklerinden.
    bi kadın var, eski eşinden iki çocuğu var. medenice ayrılmış eski eşle belliki. sonra olmaması gereken bi erkekle sevgili olmuş, muhtemelen de herifin saykoluğunu farkedip ayrılmış ondan. daha sonra bekar ve genç bi kadın olarak başka bi ilişkiye başlamış. fakat önceki sayko ise, çocuklarını ve kendisini öldürmekle tehdit ediyor. kadın da korkup sevgilisine ve çocuklarının babası olan eski eşe durumu bildiriyor. olaylar son derece trajik şekilde gelişiyor.
    yani komik bi durum yok burda. potansiyel bi katil, ruhu bozuk bir doğum hatası, tehditçi sayko tek başına kaç tane ailenin hayatının amına koymuş. perişan bi kadın. aynı zamanda iki çocuk annesi, çocukların babası firar, sevgilisi ise hapiste. tehdit eden başroldeki sayko ise mezarda şimdi.
    başka şekilde de gelişebilirdi mevzu. kdın mezarda, sayko hapiste faln filan...
    mutlu sonla bitmeyeceği aşikar bi hikaye.
    bu dünyanın ve insanlığın sonunu cehalet getirecek.
  • "çocuklarını ve seni öldüdürüm" kadın cümleyle bağlantılı herkesi harekete geçirmiş, yani çocuklarının babasını ve sevgilisini,
    "bana dönmezsen tüm dünyayı yok ederim" dese birleşmiş milletleri de devreye sokardı eminim.
    (bkz: kadın yönetici)
  • türkiye türkiye olalı böyle koalisyon görmedi. burada asıl kahraman kesinlikle kadın, hakkını teslim etmek gerek.
  • adana'dan sonrasını okumadım.
  • (bkz: coğrafya kaderdir)
    (bkz: adana)
  • bu kadarını entrika kraliçesi nuran devres bile düşünüp yazamazdı heralde. insan gerçekten hayret ediyor.
  • lan şunu kitap haline getirmeye kalksan aklına gelmez, bu osman ve nihat'ın ilk karşılaşma sahnesini gözümde canlandırayım dedim, yok olmadı.ne biçim insanlar var yea
  • aslına bakarsanız bana son derece makul geldi; tam istendiği gibi değil mi işte ilişkiler? eski sevgili kadını ve çocuklarını öldürmekle tehdit etmiş. bu konu eski kocayı alakadar eder sonuçta, çocuklar adamın. kadının ve çocuklarının tehdit ediliyor olması mevcut sevgiliyi de bağlar.

bu işin sonunda kadını ve çocukları öldürseydi bu eski sevgili, sözlükte oluk oluk kan akıtılırdı, "asmak lazım, kesmek lazım" denirdi. bizi yormamak için kendileri halletmişler işte sorunu, hukukun işlemediği her yerde olduğu gibi.

eğer gerçekten öldürme potansiyeli olan ve kadına hayatı zindan eden bir adam ise eski sevgili, iyi yapmışlar bence. kadının ölmesindense kendinin ölmesi iyi olmuş. hem katil olmamış, cezaevinde yatmamış ve günah işlememiş halde, tertemiz karşı tarafa geçmiştir. ciddi avantajlı eski sevgili bu haliyle bence.

olan eski kocaya olmuştur; aile yok, kadın yok, çocuk yokken şimdi bir de özgürlük de yok durumuna geçmiştir. yeni sevgili ise daha bir kader kurbanı gibi sanki. neyse işte, bol bol düşünecek vakitleri var.

ama bence asıl sorumlu olan türk adalet sistemidir en nihayetinde.
hesabın var mı? giriş yap