• kadınlar kulübü‘nde kesin tartisilmistir bu durum.

polemigi daha az olmustur hatta orada, dolayisiyla oradan sorulmasi daha makul olur ihtiyac sahipleri icin.

yoksa buralar karisir.
  • kadın kişinin geçmiş bir evliliğinde birlikte olduğu erkek partnerinin hayatının sonlanıyor oluşu.

bu durumda ne yapılır ne edilir bilmem de...

kimse ettiğini bulmaz bu dünyada onu iyi bilirim. maalesef ne kozmos ne evren ne de tanrı, eski kocanızı size ettiği zulümlerden dolayı yoğun bakıma yatıracak kadar kıymet veriyor size.

troll başlık da olsa bu gerçeği şuraya bırakayım dedim.
  • ilgiye açlığın bastırılma arzusunun bir başka tezahürü olarak ekşi sözlük'te forum başlığı açmak olarak nitelenebilecek başlık.
  • dine mine inanmıyorum ama karma diye bir şey var. insan ettiğini çok kez çekip de gidiyor.
    nefret etmek de insan işi, affetmek de. kişinin kendisine kalmış üzülüp üzülmemek. senelerce ızdırap çekmesine, hayatının mahvolmasına sebebiyet veren bir insanı affetmek ya da affetmemek kişinin kendisine kalmış bir şey. kimsenin de bunu yargılamaya hakkı yok. yeri geliyor affettim sandığım kimi insanların gidip mezarına sıçasım geliyor bazen. bir duygu karmaşası.
    ama şunu unutmamak gerekir ki her ne kadar nefret bile edilse o kişinin bir yerlerde seveni, arkasından üzüleni vardır. onlara saygı göstermek, bazı duyguları dışa vururken o insanları incitmemek açısından dizginlemek gerekir kendini.
    herkes de bunun muhakemesini kendi vicdanıyla yapar.
    üzülmek de sevinmek de hakkıdır.
  • kıtsal bilgi kaynağı olarak ekşisözlük.

evet, bilgisi ve aklı kıt olanlar da bilgi vermek yerine bilgi almaya geliyor.

tanım: ekşisözlük'ü foruma döndüren başlık.
  • en sıkıştığınızda, kendinizi en çaresiz hissettiğinizde bile kararınız hep insan odaklı olsun.
  • böyle gerizekalı troll başlıklar sözlük adına oldukça üzücü.
hesabın var mı? giriş yap