şükela:  tümü | bugün
  • bazen sadece can yakar.
  • çok sevdiğim şeydir. biraz geçmişe saplantılı olduğunuzu gösterir itirazım yok.
    liseye hazırlık yıllarımda arkadaşım yurtdışına gitmişti. o zaman facebook filan kullanmıyorduk. internet bağlantısı bir acayipti. skype takılıp duruyordu filan. her neyse mailleşmeye başladık. klasörlemiştim onları. okuduğum zaman mutlu oluyorum. o anki duygularımı, unuttuklarımı hissediyorum. cidden masum olduğumu farkediyorum.
    sonra mesela whatsapp mesajlarımı en az bir senelik saklarım. yakın arkadaşlarla olanları özellikle. tek tek silerdim eskiden. şimdi o kadar pratik durmuyor tabi. ama hala şöyle bir bakıyorum aralarda beni gülümsetecek şeyler bulmak için.
  • bazen sadece işkencedir, bazen de kendini iyi hissetmek için yaptığın bir şeydir. sadece bir iki mesaj okuyacam denir ama saatler geçer.
  • canım sıkınlınca yaparım ben bu işi. iyi de hissettirir bana. o zaman yazışma anında farkına varmadığım ya da yazmaktan görmediğim şeyleri de farkedebiliyorsunuz. bence fotoğraftan bir farkı yok biri görselken diğer yazılı halde. her ikisi de anıları ve o anki hissi yaşatabiliyor.
  • artık konuşmadığın/görüşmediğin biriyle olan mesajlarınsa eğer, gerçek bir işkencedir.
    boğazını düğümler ama devam etmekten de kendini alamazsın. boğulursun ama ipini gevşetemezsin. devam edersin. ağladığını fark edene kadar devam edersin.
  • bazen nerede hata yaptım kontrolü nerede kaybettim diye yapılır fakat yapmanın bir yararı olmadığından ve sadece can sıkacağından en iyisi mesajları toptan silmektedir. o boşluk hissi güzel.
  • 5 yıl önce doğum günümde

"seninle olduğum zaman kendimi her şeyi yapabilecek kadar güçlü hissediyorum.bana huzur veriyorsun. iyi ki benimsin iyi ki varsın"

şu an başkası ile evli .
  • bir de fotoğraflara bakmak vardır ki can yakar iki kelime konuşmak istersin ama imkansız olduğunu bilirsin
  • hoşlantı yaratır.
  • ben eskileri okurken aceba hesabimi mi caldilar diye dusundugum var ciddi ciddi yani bu ben olamam