• ileride bu kategoriye aday olacak aracımdır. 2021 haziran çıkışlı araç şu anda 6800 km'de, gerisini siz düşünün.
  • şirket aracı da olunca kendi aracınızda otomatik olarak meydana gelen durum.

eski aracım 2012 modeldi 2019’da 25000 km’di. 2019’da aldığım araç şuan 4000 km.
  • hastaları var bunların. aracınıza ne zaman bindirseniz ret cevabını alacağını bile bile hep aynı soruyu sorar; "satıyon mu". durduk yere bütün parçaların stock olmasını över, bakire kadın arayan erkek gibi sulanır arabanıza. debriyaj balatası, kayışı vs değişti mi diye sorduğunda hayır derseniz hemen telefona sarılıp sahibinden.com'a girerler. arabanın içi kirliyse aşırı sinirlenirler, km'si düşük arabada herhangi bir kusur varsa hemen gözlerine batar.
  • vardı böyle bir anım. 2020 yılında 2006 model grande punto 1.3 dizel almıştım. 40.000 km'de idi. arabanın sıfır kokusu üzerinde idi. koltuklar kirlenmesin diye canım orijinal döşemeye kılıf geçirmişler, orijinal halı paspaslar naylonunda duruyordu.

- devirdaim,
    - silecekler,
    - lastikler,
    - yatmaktan ön iki amortisör ve kuleleri,
    - debriyaj ve fren balataları gibi masraflarım oldu.

bana göre kullanılmayan kağuçuk parçanın ömrü 7-8 yıl, kullanılan kağuçuk parçanın ömrü 5 yıldır. keçeler, hortumlar vs. patlasaydı üzülmezdim.
  • onu bunu bilmem bir aracın yaşı ile km orantılı değilse ki bu bir yıl içinde ortalama 10 bin km düşük olmamalıdır , o araca şüphe ile bakarım.
    *km ile oynama yapılmıştır
    *km ile oynama yapılmadıysa aracın ömrü dolan parçalarının bakımları yapıldı mı yapılmadı mı.
    düzenli çalışan araç daimi tercihimdir. çalışan demir paslanmaz.
  • eniğinden cücüğüne ahlak seviyesi yerlerde gezinen halkımız sayesinde bir türlü gerçek olabileceğine inanmadığımız otomobildir. onun kmsi kesin düşürülmüştür cümlesini mutlaka duyarsınız. çünkü normal olan odur bizde.
  • 1 yıl önce 2007 model 50.250 km de golf 5 aldım.

1.6 fsi otomatik comfortline. araç modelinde çok çok nadir olan özellikler barındırıyordu. full deri iç döşeme, ısıtmalı koltuk ve karartılmış camlar.

araç her yıl vw servisine gidip ( ortalama 4.500 km de bir ) tüm bakımları yapılmış. yalnız son 6 aydır kullanılmıyordu. araç yarı kapalı garajdaydı. yol yardım servisi ile gidip gidip aküsünü değişip lastiklere hava bastık. genel kontrolünü yapıp muayeneye götürdük. tek kusuru hiç açılıp kazanmadıkları için kapı kilitlerinin bozulmasıydı. bugün ikinci muayeneyi yaptırdım. far ayarı hariç kusursuz geçti. şimdi 65.590 km de.

ben de korkarak aldım ama herhangi bir sorun görmedim. bagajına ve arka koltuğuna bir şey bile konulmamış.
  • bi aralar benim de merakim olan durum. son arabam da oyleydi. lakin gercekten son oldu. araba hararet yapip sanayide 1 ay kaldiktan sonra cikan masrafla beraber bu merak da son bulmus oldu. artik teknolojiden, yenilikten ve garantili arabadan yanayiz
  • bir tanıdığımda 20 yaşında 75 binde punto var.
    binmiyo herif. araba yatıyor. satmıyor da. öyle işte.
hesabın var mı? giriş yap