şükela:  tümü | bugün
  • aynı yerde yaşamaktan kasıt aynı şehir, aynı semt, aynı mahalle olabilir. işte bu karşılaşılabilecek sınırlı alanda kendinizi kısıtlamak anlamına geliyor. hele ki belli ortak zevkleriniz varsa yahut üzüm üzüme baka baka karardıysa baya sıkıntılı bir şey.

bir bara gidecek oluyorsunuz ayrı stres, konserde, sinema, kafede ayrı stres. yürüyüş yolunuzda bulunması bile stres.

şimdi görmezden gelirsin, yoluna bakasın diyenler olabilir ama takmasanız bile zihninizi kandırmanız zor. bunun zamanla da ilgisi olduğunu düşünmüyorum. en fazla biraz daha bu sancılı duruma alışabilirsiniz.
  • başıma geçenlerde gelen hadise.arkadaşlarla buluşmak için gittiğim kafede karşılaştım.karşısında bir eleman.muhabbette tabii.hiç takmadım önce gittim iki yan masada oturan arkadaşların yanına.bir ara evlilikten açıldı konu.biraz sesi yükselterek"manyakmısınız olum hele birde burda evlenmek"diye konuştum.suratının düşüşü öyle güzeldiki.karşısındaki eleman tabiki bir beyaz bmw li.zaten satıldığımız şey beyaz bir bmw değil miydi?
    geçenlerde mesaj atmış.cevaplamadım.vicdan mı yapıyor yoksa saçmalar mı bilmem umrumdada değil.ben birazdan yeni bir limana doğru yola çıkmak için demir alacağım şaka değil cidden bak iftardan sonra buluşacağım son zamanlarda yüzümü güldüren tek kızla.üzülüp üzülüp kahrolmayın boşuna hayat devam ediyor.konunun derin analizini isteyenler mesaj kutumu yeşillendirebilir
  • isterdim evet hala daha olması ihtimal dahilinde...

tekrar bi ihtimal "olsun" diye değil aksine olmadığı için her gün beni gördükçe "pişman olsun" diyedir.
  • hiç kafaya takılmaması gereken durumdur. adı üzerinde eski. eski ise gitmiştir. büyük türk düşünürü erman toroğlu demişti maratonda;
    - giden kadının topuklarına bakılmaz.
    gitmiştir, bırakıp gitmiştir. hiç gerek yoktur kafaya takmaya. hayatinizdakini, tanıstiginizi,tanışma ihtimalinizdekini sevin çok sevin ama eskiye takılıp hayatınızı bok etmeyin. hayat güzel.
  • ilişkiyi bitirmelerine rağmen aynı evde yaşamaya devam eden bir çift tanıyorum. ilginç incelemeler (banyoda yabancı saç teli mi var?!) ve garip kıskançlıklar (aynı ortamdaki ortak tanıdığa mı yürümüş oğlan!?!) yaşanıyor.
    eski eş ile aynı ofiste çalışmak gibi bir türevi de var.

hepsinin sağlıksız sonuçlandığı kesin. yabmayın evladım.