şükela:  tümü | bugün
  • süper acayip enteresan bir olay. harbiden ya.
  • ne yapıyorsa yapsın, ama mutlu olsun yeter.
  • eski sevgilinin, başkasının kolları arasında olması düşüncesi insanın zihnini kemirir. bu düşünceyi engellemek için uğraşın,önünüze bakın.
  • mutlu olsun, olsun da önce bi' arkasına bakıp ben neler yaptım desin, kendi mutluluğu için diğer insanları hiçe sayıp karşıda ki insanın bu beni artık mutsuz ediyor, benim bunu unutmam lazım diyip bu seferde unutmak için başkalarına koştuğu saçma döngüyü farketsin, sevgiler kendisine, biraz akıllan sonra mutlu ol.
  • geçen 3 bardak viski içince kendimi kaybettim ve birden eski sevgililerimden dilara aklıma düşüverdi. saat de epey geç, dedim şunun bir sosyal medya hesaplarına bakayım bakalım neler yapıyormuş. geçtim bilgisayarın başına alkolün de etkisiyle klavyede yanlış tuşlara basa basa bunun hesabını bulmayı başardım. bir de ne göreyim, profilinde ortacı falan yazıyor. vay amına koyim dedim, koskoca dilara konfeksiyonlarda ortacılığa kadar düşmüş, içim acıdı tabii. sonuçta 15 günde olsa bir hayat paylaşmışız, birbirimizin üzerinde hakkımız var insan ister istemez üzülüyor.

    ertesi gün dilara’nın hesabına tekrar bakayım dedim, ve şok oldum. meğer benim geceleyin ortacı diye okuduğum yazı da ortaca belediyesi yazıyormuş, demek o hep hayalini kurduğu memurluğa atanmış hatun iyi mi. hem de cennet gibi bir yere muğla’ya. ah be prenses ruhlu, gelinlik manyağı, evlilik delisi sevgilim benim. eğer buraları okuyorsan bil ki balım, ara sıra alkol alınca aklıma geldiğin doğrudur. keşke evlenseydik diyorum bazen, şu an belki de boşanmış ve sana hayatının nafakasını ödüyor olurdum. ama ne yapacaksın kısmet. olmayınca olmuyor işte.