şükela:  tümü | bugün
  • pek gerekli olmayan, yapmak için uğraşılmaması gereken eylem.
    ancak eğer eski sevgili elinize fırsat verirse, sizde pek uğraşmadan ona kızgınlığınızı/kırgınlığınızı içinizden atma fırsatı yakalarsanız durmayın alın intikamınızı.
    eski sevgiliden intikam almak için en çok başvurulan yöntem yeni biriyle çıkmaktır.
    eğer terk eden sizseniz bu çok acımasızca ve aynı zamanda adice bir yöntemdir. gerek yoktur. zaten onu terk ederek üzmüşsünüzdür, intikam alıcam daha çok üzücem demenin bir manası yoktur.
    yok eğer terkedilen sizseniz biraz daha mantıklı bir yöntemdir. ben sensizde mutluyum bak gör işte demenin bir yoludur. (ama bunu söylemenin/belli etmenin farklı yöntemlerie vardır. örnek smiling face maskesi takmak)
  • eski sevgiliyi yolda yeni sevgilisi ile sarmas dolas gorunce - aaa merhaba x' cim, nasılsın? nasıl oldu belsoguklugun gecti mi? aman aman tedaviyi ihmal etme.
    ee sizinle de tanıstıgıma memnun oldum. artık sıkacaksınız biraz disinizi hastalık gecene kadar. ben dayanamadım ama size allah sabır versin- deyip gecmekte bir beis yoktur zannımca. hem intikamdır bir nevi, hem de geceyi onu baskasıyla dusunerek gecirmekten kurtulursunuz.
  • intikam kendi kendini alan bişeydir. boşuna uğraşıp, enerji harcamayınız.
  • olayı abartan erkeklik organı sahiplerinin -erkeklerin demiyorum- zamanında çektiği sevgilisinin cıbıldak hallerini bazı sitelere "merhaba ben müzzeyen en azgın resimlerimi sizlerle paylaşıyorum" başlıklarıyla yollayanlar vardır.
  • eziklik belirtisidir.

burnundan sümük akarken "birgün köpek gibi pişman olacaksın ulean" diye bağırmak kadar doğrudur.
  • en etkili sekli unutmak ve artik hiiic umursamamaktir. ama tabii bunu basarabiliyorsaniz, intikam almis olmanizin da sizin icin artik hicbir onemi kalmamistir. ve bu da boyle bir ironidir iste...
  • (bkz: kill bill)