şükela:  tümü | bugün
98 entry daha
  • babaevimde duruyorlar. atmak aklıma gelmedi.
  • benim son hatun geri istemişti. * lan neyse. *

edit: kargo ile gönderdim tabi.
  • bileklik ve kitap kılıfı.

bileklik çekmecede durur. her şeyi attım ama o bilekliği aldığım akşam hayatımın en güzel akşamlarından birisiydi. ne zaman baksam o akşam aklıma gelir. güzel hatıralar...

doğum günümde bana kendisinin diktiği bir kitap kılıfı hediye etmişti. onu da ipad kılıfı yaptım. işimi görüyor. daha ne olsun.

giden gidiyor. güzel anları hatırlatan bazı detaylar kalsa da olur. gerisi laf-ı güzaf.
  • kullanıyor orospu hepsini.
  • zagrepte museum of broken relationships var. ilginç hikayeleri varsa oraya kargolayabilirsiniz.
  • kazak kaldı. çalıştığı fabrikadan getirmişti. baya giydim sağolsun.hava soğudu gene giydim şimdi*
  • ihtiyacı olan durumu olmayan birine vermek. en azından birinin üşümesine engel olabilmek, fakir bir çocuğu sevindirmek en iyisidir.

*imla
  • normalde kim olursa olsun, ne olursa olsun hiç bir şeyi saklama alışkanlığım yoktur ama birisi var ki.. üstünden 6-7 yıl geçmesine rağmen ondan elimde kalan tek şeyi saklıyorum. artık seviyor muyum? hayır. ama en güzel günlerimi onunla yaşadım. hala arada bir konuşuruz. elimde kalan son şeyin o olduğunu bilse muhtemelen kahkaha atar ama ne bileyim. onu atarsam eksilecek gibiyim.
  • geri gönderilir.
  • yağmurlu bir istanbul gecesinde balkonda yakmıştım ona dair olan hediyeleri, pişman mıyım. sanmam, oldukça keyifliydi :d

tavsiyedir.
149 entry daha