• aldigi kapson u giyiyorum
  • kullanimdadir. benim lan onlar.
  • çöpe niye atayım çatır çatır kullanıyorum
    bulaşık makinesi,çamaşır makinesi, güneş gözlüğü ve ve en sevdiğim valizim.
  • askerlik künyem kaldı, bi içimi acıtan odur :)
  • kullanmaya devam ettim ederim de bir sürü şey vardı 10 yıl geçti hala kullandığım saat, toz bezi olmuş tişört fln
    zaten benim için hala bi anlamı olsa ben kullanamam görsem bile kötü hissederim kendimi bi şey ifade etmedikten sonra da kullanmakta bi sakınca görmüyorum eşya sonuçta
  • göktürk çöp toplama merkezi ;)
  • bazıları hemen atılan bazıları da hâlâ saklanan eşyalardır. ben hep attım hiç tutmadım. sadece üzüldüğüm tek bir şey var.
    eski sevgilimle kendimize bi logo yapmıştık s ve r harflerinin birleşiminden. ortasında bir kalp oluşuyodu birleştirince. sonra gümüşçüde aynı logoyu kolye yaptırmıştık. ayrılınca atmaya kıyamadım evde duruyodu. ablam gerizekalısı sağolsun önce koparmış sonra da çöpe atmış. mal aw.
    edit: kendisiyle seneler sonra iletişime geçmek ve eski günleri yad etmek çok güzelmiş. söylediğine göre ankara'da bi dönerci logomuzu araklamış. acayip sinir oldum. ulan keşke patentini alsaydık.
    püü allah cezanızı vermesin emi
  • letgo
  • evde bir cantaya tikmisim ve unutmusum.

daha sonraki sevgilim, su anki esim, ben seyahetteyken bulmus. hic bir sey yazmadi, soylemedi. eve geldigimde beni gayet normal karsiladi. sonra buzdolabinin uzerindeki resimlerin degistigini, evin cesitli yerlerine bu esyalarin yerlestirildigini farkettim.

belki kizdi, belki agirina gitti, belki umursamadi sadece saka yapmak istedi, hic sormadim,soramadim. sessizce topladim hepsini ama bana su an neden onunla oldugumu ve bu hediyelerin de anlamini yitirdigini sessizce anlatmis oldu bana.
  • direkt çöpe.
hesabın var mı? giriş yap