• zagrepte museum of broken relationships var. ilginç hikayeleri varsa oraya kargolayabilirsiniz.
  • normalde kim olursa olsun, ne olursa olsun hiç bir şeyi saklama alışkanlığım yoktur ama birisi var ki.. üstünden 6-7 yıl geçmesine rağmen ondan elimde kalan tek şeyi saklıyorum. artık seviyor muyum? hayır. ama en güzel günlerimi onunla yaşadım. hala arada bir konuşuruz. elimde kalan son şeyin o olduğunu bilse muhtemelen kahkaha atar ama ne bileyim. onu atarsam eksilecek gibiyim.
  • hesiye falan mühim değil de el örgüsü bir kaşkolum kaldı ona çok yanıyorum be.
  • yağmurlu bir istanbul gecesinde balkonda yakmıştım ona dair olan hediyeleri, pişman mıyım. sanmam, oldukça keyifliydi :d

tavsiyedir.
  • çöp, başka ne olacaktı..
    geçmişe atılan çapadır geçmişe dair her şey. çapa atılı iken de ileri gidilmez.
  • altı ayı geçmiş olması gerekiyor ayrılığımızın. havlusundan tarağına duruyor hala. aldığı hediyeleri de kullanıyorum. bazen gülümsediğim bile oluyor. *
    elbet birgün çöp olacaklar ama hangimiz olmayacağız ki?

çok da fazla dert edilmemesi gereken varlıklardır efenim.
  • bunu sırf sevgili olarak da görmemek gerek.

eskinin, geçmişin negatif etkilerini (maddesel&eşya) çöplük veya bir başkasına vermek farketmez, hiç düşünmeden hayatınızdan çıkartın.

ne kadar hafiflediğinize kendiniz dahi inanamayacaksınız. zira tuttuğunuz ne varsa zihninizin de yansıması ki bırakın gitsin ki çok daha güzeli gelsin.

evrenin kuralı dolu bir kaba bir şey dolduramazsın, boşaltman gerek.

edith: şaşmaz yasa.
  • niye geri verildiğini hala anlayamamışımdır?
    tuhaflık bende herhalde
    yaşanılan o kadar anıya ve paylaşıma hakaret değil midir bu?
  • gitmiş gitmiş eski sevgilinin eşyası doğru çöpe
  • kötü olmayan hediyelerdir. koskoca 7 yıldır küçük bir kutunun içinde masamda durur. ara sıra bakar mutlu olurum. hayatımın güzel bir parçasıydı. neden kötü anımsayayım? keza dostluğumuz da bitmedi çünkü sevgi bitmez, dönüşür.
hesabın var mı? giriş yap