şükela:  tümü | bugün
26 entry daha
  • (bkz: tek taş yüzük)

kız arkadaşımla ayrılma sürecindeyiz. hatta ayrılmışız da ben henüz bilmiyormuşum diyelim. neyse ben ilerde herhangi bir pişmanlık yaşamamak ve vicdani yönden de rahat olmak için üzerime düşeni yapayım diye yüzük almaya karar verdim. normalde böyle bir şey yapmam ama kızlar uzun sürede erkekleri yontuyolar, biz de yola geliyoruz.

her neyse ben yüzüğü aldım durumu toparlayamadık ve ayrıldık, yüzük de bende kaldı. şimdi bu hediyeyi işe yarar kılan detay şu: ben bu yüzüğe yaklaşık 1000 dolar verdim, o zaman 3000 lira gibi bir şeydi. şimdi bu yüzük olmuş sana 5300 lira. hatta markalı yerlerde 8-9 bin lira istiyolar. güzel yatırım sayılır.

peki, nasıl değerlendirebilirim? bu taş sadece montür değiştirmek şartıyla kullanılabilir veya bu yüzüğü ve üste biraz para verip 0.25 - 0.30 karat iki tane tektaşla değiştirebilirim.doğru eşi bulana kadar bir yüzük ziyan edeceğimi düşünüyorum. tek seferde doğru atışı yapamam gibi. iki yüzükle ancak bir eş bulurum sanırım. *

yine de ben taşı değiştirme taraftarı değilim.
    taş acayip güzel, parıl parıl parlıyordu ve gördüğümde eşimin parmağında bu olmalı dedim. çok deli pazarlık etmiştim. benim için manevi değeri var. yüzüğün ne suçu var ki ? eşler, eş adayları değişebilir, yüzük kalır. olur da evlenirsem o yüzük eşimin parmağında olacak.
  • üstteki entryde yüzük falan yazılmış benim aşırı basit ama çok işime yarıyor.

hem bere olan hem boyunluk örgü bir şey. kışın yağmur yağıyorsa bere yapıyorum yok kuru bir ayaz varsa boyunluk. bir de kendisi ayrılmadan 3 gün önce falan almıştı boşa yatırım gibi. öğrenemedi benden neye yatırım yapılıp yapılmayacağını.
  • (bkz: kar küresi)

evimizde bir süredir misafir bir muhabbet kuşu var ve içinde iki aşık insan figürü bulunan kar küresi kendisinin oldukça ilgisini çekiyor yani ötmeye başlamasından ben bunu çıkardım.
  • 2 koli kitap.

aslında çoğu saçma sapan kitaplardan oluşuyor ama olsun. bir şekilde değerlendireceğiz artık. bir fırsat bulup sahafa uğrayacağım, bakalım karşılığında işe yarar kaç kitap gelecek.
  • imitasyon sonic screwdriver.

aslında bir boka yaramıyor. zaten yıllardır diziyi de takip etmiyorum. ileride nerdün birine satıp parasını yerim diye yazdım.
  • barış manço - kol düğmeleri
  • kafada ki boynuz olmadığı için eski sevgilime teşekkür ederim. kahve fincanı almıştı o galiba
  • (bkz: keder)
  • doğum günümü unutmuştu apar topar gidip lcw dan uyduruk bir tshirt almıştı. ha bir de bu yaptığı mallığın üstünü kapatmak için bir de gidip gömlek almıştı benim eski sevgilim hiç bir zaman al sana hediye aldım içimden geldiği için aldım demedi sevgilisine araba alıp sonra ayrılanı da tanıyorum sırf maddiyata gücü yetmediği için hayatını ona adamış erkekten ayrılan kızı da tanıyorum sonra dışarı çıkmaya korkuyorum aq allah korusun denk gelir belki diye.
12 entry daha