şükela:  tümü | bugün
  • bir sekilde hayatınıza girmis sevgiliniz olmus ve ardından eski sevgili unvanına terfi etmis kisilerden ogrenilenler butunudur.

misal ben, gereksiz yere hak etmedigi insanlara deger vermemeyi ve nasıl yalan soylenir gibi seyleri ogrendim.

sadece olumsuz degil olumlu ornekler de vermek gerekir ki kimsenin hakkını yemis olmayalım.

mac kullanma, cesitli sekillerde makarna yapabilme, parasız hayatta kalma teknikleri ve star defender gibi ve daha bir cok guzel sey de soylenebilir...
  • mutlu olmak için başkasına değil kendinize güvenmeniz gerektiğini öğrenirsiniz.
    çok sevdiğiniz zaman ayrılığın o denli zor geldiğini anlarsınız.
    sizin o denli özverili olduğunuz halde, onun sizi bir kenara atabilecek kadar acımasız olmasının mümkün olduğunu içiniz acıyarak öğrenirsiniz.
    insanlara güvenmemek gerektiğini öğrenirsiniz.
    eski sevgiliden bir çok şey öğrenirsiniz.
    en acı öğrenilen ders ise gidenin artık dönmesinin olanaksız olmasıdır..
    ve terk edilmenin acısını yaşamamak için, o sizi terk etmeden sizin terketmeniz gerektiğini öğrenirsiniz.
  • (bkz: bencillik)
  • dota
  • akşamları sadece yatmak için ayrı bir pijama bulundurulması ve yatarken giyilmesidir.
  • şimdiki eski sevgili için ondan önceki eski sevgiliden ayrılmamak.
  • seversen üzülürsün, üzersen sevilirsin...
    ağzımı bozmak istemiyorum rica ederim üzerime gelmeyin...
  • - ütü masasında rodeoculuk oynamak komik değildir.
    - tıraş olmamak seksi değildir, olsa olsa üşengeçliktir.
    - kirli çorapları yatağın altına atmak kavga sebebidir. (bak bunu yazılıda sorarlar, kesin çıkar, iyi not al)
    - playstation sadece film izlendiği sürece faydalı bir alettir, yoksa oyun falan... aman ha... aman ha diyorum...
    - menemen yapmak bir sanattır.
    - malum günlerde çikolata istenirse en iyisinden almak şarttır, bir bildiğimiz var da diyoruz di' mi? yoksa ben gider sevgiliden ogrenilenler başlığına yazardım, ne işim olur burada.