şükela:  tümü | bugün
  • erkek milletinin tanimlanabilir ve elde edilebilir en kucuk geli$im taniminda sakli olan bir egilim. dikkat ediniz, eski sevgili ile yeni sevgili arasinda insan hic olmazsa bir meme farki arar erkek milleti. lakin boyle kucuk hesaplara, yani meme hesabina giren erkekte yeni sevgili eski sevgiliyi aratacaktir. nedenk? nedenk? cunku yeni sevgili sirf meme farkindan yeni sevgili olduysa ba$ka konularda sinifta kalmi$tir, ya da kalacaktir. ki$inin gozlerini meme burumu$tur. kordur artik erkek, muhakeme yetenegini yitirmi$tir.
    o yuzdendir ki, yeni sevgilinin memeleri eski sevgiliden kucukse mutluluk gelecektir. hem memeleri buyutup, hem daha kaliteli bir kiz arkada$ bulamazsin karde$im, yok oyle yagma. teoride mumkun tabi ama eski sevgiliden yeni sevgiliye geci$ sureci zordur derler ormanda...
  • eski sevgili ile yeni sevgili arasinda solitude around porn diye tanimlanan gecis surecinin erkek bunye uzerindeki etkilerinin sonucudur. sorun edilmemelidir.
  • realize edilediği vakit, eski ve yeni sevgili kıyaslamasında net ve açık nedeni kanıtlar bir fark yaratabilen eğilimdir. zira erkek için çünki bunun memeleri daha büyük açıklaması aynı türün farklı temsilcilerinde bile saygı ve hoşgörüyle karsılanacaktır. keşke bu ayırt edici farkı ilk bakışta ortaya koyan ve eğilime mahal veren dar bluzlar gibi, ilk bakışta pipinin boyutlarını ortaya koyan taytlar da olsa erkekler giyse kadınların da eski sevgiliden yeni sevgiliye büyük pipi eğilimini masaya yatırsak sonra biri çıkıp boyu değil işlevi gibi saçma bir laf etse ben de ha sitir ordan yarram desem.