şükela:  tümü | bugün
  • eski sıfatını almış olduğu için, hala iyiki doğdun dedirtebiliyorsa ve diyebiliyorsa insan ne güzeldir iki taraf içinde ve hatta eski sevgilideğil de iyi arkadaş olarak anılıyorsa o zaman çok bi daha iyidir.
  • iki tarafin hala birbirine onem verdigini gosteren "bak unutmadim hala" hamlesine çanak tutan olaydır.
  • yeniden konuşmaya başlamak için bahanedir çok zaman.
  • eskiden büyük anlam içerirken ayrıldıktan sonra pek bir anlamsız olur ama yine de o gün yaklaştıkca tedirgin olunur nedense. * çünkü o günü atlattıktan birkaç sonra bazı eski sevgililer arar ve yüzsüz bir şekilde
    -beni neden aramadın dogumgünümde?
    diye uyuz uyuz sorar.
    yaşananlar yaşanıp tüketilip bitmiştir ama bir dogumgünü ayrıldıktan sonra bu kadar mı onemli olur?
    onemsizdir aslında ama bazı* insanlar abartır* işte.
  • günümüzde çoğu ilişkilerde taraflar birbirlerinin soyadlarını bile bilmezken hiç de garip karşılanmaması gereken durum eğer unutulmuşsa taraflarca ya da hiç bilinmediyse...-eski sevgilinin doğum günü tarihi bilio musun? sorusuna "hangisinin?" diyeceklerdir bi deneyin isterseniz.
  • eğer çok kötü bitmediyse ve karşılaşınca selamlaşılıyorsa en azından arayıp aramamak arasında gelgitlerde bulunmanızı sağlayacak ama bence umursamanmaması gereken gün.içten gelmez çünkü mecburiyetten hatırlanır çoğu zaman.
  • tam da eski sevgiliyle 4-5 ay sonra tekrardan konuşmaya başlamışken aklınız yenisiyle meşgul olduğu için unutulan gün.
  • unutulması gereken gün.
  • saat 00:01
    -rahatsız etmek istemezdim ama doğumgününü kutlamadan edemedim
    -ama benim doğumgünüm 29'u,28'i değil ki
    -aa öylemi,kem küm kem kümm
    -ama üzülme bak ilk doğumgünümü kutlayan kişi sen oldun
    -...