şükela:  tümü | bugün
  • iyi geceler sevgili sözlük;

kimisine göre saçma; ama bir çoğunuzun yaşadığı bir durum dün gece başıma geldi. ilk defa olan bir şey değil, fakat bu durum benim hayatım açısından ciddi saçmalıklara sebep olan bir şey.

özetle; hayatımda birisi vardı. 6 ay kadar birlikte olduk. çok saçma paranoyak, hatta şizofrenik olaylar yaşattı bana. arada mesafe olmasına rağmen ve normal şartlarda bir gün bile tahammül etmeyeceğim olaylara çok garip bir şekilde ses çıkartmadım. beynim olaylara tepki vermeyi kesmiş, sadece ona odaklanmış gibiydi. velhasılı küs barış, küs barış, küs barış derken yalama oldu ve bir şekilde son noktayı koydum. aradan 1-1.5 ay geçti whatsappdaki engelini açmıştım ve aradan 1 hafta geçmeden dün gece ilk olarak “.” yazıp gönderdi. sonrasında ise “hayret engellememişsin” yazdı.

cevap vermedim; ama kafamı karıştırıyor. kızlarda ki bu durumu anlayamıyorum. yani neden zorluyorsun. neden yokluyorsun beni ? hayatında bir çok erkek var biliyorum. hatta küsme döneminde başka biriyle bile takılan biri, hala nasıl böyle birine katlandığımı anlamıyorum.

her neyse, başınızı ağrıtmış olabilirim. kusura bakmayın. ama fikrini paylaşmak isteyen, yardımcı olmak isteyen olursa dinlerim.

iyi geceler diliyorum.
  • keşke atsa bekliyorum sözlük insan olmayacağını biliyor ama öyle bir umut ne güzel olurdu.
  • ya onun için hala "eski" değilsindir kardeşim. yada başkaları ile deneyimlediği ilişkileri ölçüp tartıp kimsenin onu senin kadar sevemeyeceğini anlamıştır.
    bunlar olağan şeylerdir. ama bunu genel olarak kızlar yapar. yoklama durumundan bahsediyorum. çünkü sevmese bile bunu yapıyorlar. aradan yıllar geçse bile eminim bir çok hayatımıza giren kız acaba ne yapıyor diye bakınıyordur. ama bunun sevgi ile alakası yok. emin olabiliriz.
    her ne olursa olsun ama senin whatsapp engelini kaldırman ona davetiye çıkarmış. bunu yapmamalıydın. umarım tekrar konuşmazsınız çünkü bu senin sağlığın için en iyisi olacaktır. araya birileri girmiş bi kere. yani tekrar başlasanız bile o araya giren kişiler ile yaşadıklarınız ikiniz açısındanda sorunlar yaratacaktır. sürekli bunun kavgasını edeceksiniz emin olun. ama sizin en azından araya yeni kişiler girmiş eski kişiler değil. daha umutlu bir tablo. benim durum daha vahimdi. neyse sözlük formatının ağzına sıçtım biraz kusura bakmayın. forum gibi oldu.
    tecrübeler tecrübeler....
  • engeli kaldırman ufak da olsa bi yeşil ışık. ancak bu yeşil ışık ta geçmekte ancak onun işine gelen bir durumda söz konusudur. eğer senin de işine geliyorsa devam et yoksa o işini görüp tekrar ayrılık rüzgarları estiginde keşke lerle baş başa kalma. ben şahsen alıştım artık.
  • (bkz: özledim)
    (bkz: uyudun mu)
    (bkz: merhaba)
    (bkz: ya selam nasılsın)

çizgisinde gerçekleşen eylemler.
  • ne oldu ya foton geri geldi yoksa sevgilinden mi ayrıldın?
  • dururken atmamıştır. yürüyordur.
  • (bkz: tatava yapma bas geç)

bir kadın olarak bunu söylemeyi hiç istemezdim ama verdiğim bkz.senin için uygun. kadın seni resmen yoklamış. bu tip insanları hiç sevmem kadın erkek farketmez. muhtemelen sosyopatin biri ve kalbini kırmaya geldi gene ya da ilgisiz kaldı sana geldi.

erkek olsam bu kızları tek seferde harcardım duygu orospuluğu bir insana yapılabilecek en büyük eziyettir.
  • bu durumda telefon numarasını değiştirmek en iyisi. beyazıt öztürk her ilişkisinden sonra mutlaka telefon numarasını değiştiriyormuş. sağlam bir gazeteci söyledi. numara değiştirmek angaryadır ama sıkıntıyı göze alıp değiştirin. uygunsuz bir zamanda arar, huzurunuz kaçar. kafanız rahat olsun.