şükela:  tümü | bugün
  • iyi geceler sevgili sözlük;

kimisine göre saçma; ama bir çoğunuzun yaşadığı bir durum dün gece başıma geldi. ilk defa olan bir şey değil, fakat bu durum benim hayatım açısından ciddi saçmalıklara sebep olan bir şey.

özetle; hayatımda birisi vardı. 6 ay kadar birlikte olduk. çok saçma paranoyak, hatta şizofrenik olaylar yaşattı bana. arada mesafe olmasına rağmen ve normal şartlarda bir gün bile tahammül etmeyeceğim olaylara çok garip bir şekilde ses çıkartmadım. beynim olaylara tepki vermeyi kesmiş, sadece ona odaklanmış gibiydi. velhasılı küs barış, küs barış, küs barış derken yalama oldu ve bir şekilde son noktayı koydum. aradan 1-1.5 ay geçti whatsappdaki engelini açmıştım ve aradan 1 hafta geçmeden dün gece ilk olarak “.” yazıp gönderdi. sonrasında ise “hayret engellememişsin” yazdı.

cevap vermedim; ama kafamı karıştırıyor. kızlarda ki bu durumu anlayamıyorum. yani neden zorluyorsun. neden yokluyorsun beni ? hayatında bir çok erkek var biliyorum. hatta küsme döneminde başka biriyle bile takılan biri, hala nasıl böyle birine katlandığımı anlamıyorum.

her neyse, başınızı ağrıtmış olabilirim. kusura bakmayın. ama fikrini paylaşmak isteyen, yardımcı olmak isteyen olursa dinlerim.

iyi geceler diliyorum.
  • keşke atsa bekliyorum sözlük insan olmayacağını biliyor ama öyle bir umut ne güzel olurdu.
  • (bkz: özledim)
    (bkz: uyudun mu)
    (bkz: merhaba)
    (bkz: ya selam nasılsın)

çizgisinde gerçekleşen eylemler.
  • ne oldu ya foton geri geldi yoksa sevgilinden mi ayrıldın?
  • dururken atmamıştır. yürüyordur.
  • (bkz: tatava yapma bas geç)

bir kadın olarak bunu söylemeyi hiç istemezdim ama verdiğim bkz.senin için uygun. kadın seni resmen yoklamış. bu tip insanları hiç sevmem kadın erkek farketmez. muhtemelen sosyopatin biri ve kalbini kırmaya geldi gene ya da ilgisiz kaldı sana geldi.

erkek olsam bu kızları tek seferde harcardım duygu orospuluğu bir insana yapılabilecek en büyük eziyettir.
  • bu durumda telefon numarasını değiştirmek en iyisi. beyazıt öztürk her ilişkisinden sonra mutlaka telefon numarasını değiştiriyormuş. sağlam bir gazeteci söyledi. numara değiştirmek angaryadır ama sıkıntıyı göze alıp değiştirin. uygunsuz bir zamanda arar, huzurunuz kaçar. kafanız rahat olsun.
  • olaya özgü olmak üzere, eski sevgilinin eski sevgilisinin yani sizin kapıyı açmanızdan kaynaklı bir problem. hemen kızmayın. engellediğinize göre hem hayatınızda hiçbir koşulda istemiyorsunuz hem de onun şahsiyetine güvenmiyorsunuz. güvenseniz doğrudan silersiniz, rahatsız etme ihtimali olmasa engellemezdiniz. bence kendinize önce şu soruyu sorun karşı tarafın karakterini bildiğinize göre yaklaşık iki ay sonra karar değiştirip bu engeli kaldırmanızın sebebi nedir?

bir iletişim bittiyse karşı tarafın karakterine göre ya engellersin ya da sadece silersin. sizinki bana göre bile bile lades. tabii bu haksız olduğunuz anlamına gelmiyor. numara değiştirmek yerine rahatsızlığınızın boyutuna göre yasal yollara başvurun.
  • stalk raporunu sunmak istemistir.