şükela:  tümü | bugün
  • sevgilinin ekşi sözlük yazarı olması durumundayken birden sevgiliden ayrılındıgınnı gostergesidir. sizin ne yaptıgınızı ne ettiginizi sozlukteki entrylerinizden cıkartırken, aynı zamanda kendi hayatına dair ipuclarını da sozlukteki yazdıgı entrylerden izlemenizi ister. nispet yaparç
    ukteci o birazcik sihirlidir
  • leyla da olur, çaylak da olur, lanetli de olur, herkes gibi.
  • ismini vermeden her aşk meşk mevzusunda arkandan giydirilme ihtimali yüksek bi durum.demet akalının azıcık kafası çalışına dönüyorlar.
  • güzeldir, eğer okursanız; çaktırmadan haberlerini alırsınız, hayati gidişatı hakkında fikir sahibi olursunuz.
    ama benim naçizane tavsiyem okumamanız ve dilediğini dile getirmek için takma adla paylaşımda bulunduğu bu ortamda özgürlüklerine saygı duymanızdır. bırakınız dilediği gibi yazsın, çizsin, siz okuyor musunuz diye düşünmesin.
    bir de adı üstünde "eski" ya, hala takip etme ihtiyacı duyuyorsan neden eski, eskiyse neden takip...neyse ya, düş yakasından çocuğun artık.
  • olmasına ihtimal verdiğim durum. yine de ortaya çıkması mümkün görünmüyor.
  • vay yamık değerini bilemedim dedirten an
  • vay be naraları atmaya sebeptir. geçenlerde tesadüfen fark ettim. 7 yıl önceki sevgilimin burada hesabı varmış. hani diyeceksiniz ki nasıl bu kadar eminsin?

işte bazı ipuçları...
    onun en sevdiği kitap başlığında öylesine turlarken yazımından onun o olduğunu fark ettim. cümleler öyle tanıdıktı ki. belki de durum böyle değildir derken mesleğine dair bir şeyler yazmış, bazı entrylerinde ise memleketinden bahsetmiş. vay vay dedim. hayatının yolunda olmasına sevindim. benim için nötr biri kalmıştı. mutlu olsun efenim. ama kendimi kapı deliğinden gizlice birini izleyen fare gibi hissediyorum desem yeri. swh demin baktım, annesine dair bir şeyler yazmış. çok zevkli. eğlendim resmen.
  • maalesef ki vakti zamanında tamamen benim yüzümden olmuş olandır. ve şimdi üstünden neredeyse 7-8 sene geçtikten sonra yazdığı şeylere bi' göz gezdiriyorum gördüğüm tek şey acınacak bir hal. her ne kadar girdiği son entry beni çok mutlu eden 10 sene öncesine götüren tatlı bir anı olsa da bir zamanlar değer verdiğin insanın düştüğü hali görmek son derece üzücü. 7 entry giriyor mesela 8'i erkekler üzerine. şöyle yapan erkek, böyle yapan erkek, bok burcu erkeği vs vs tüm entry'ler böyle. lan ayıptır yazıktır, dünya kadar bilgi birikimin var. yurtdışı görmüş, gezmiş kültürlü birisin allah aşkına azıcık bilgilendirici şeyler yazsana be hatun. giriyorsun hop son 5 entry full erkekler üzerine. 1000 entry girmişse sözlüğe rahat 800-900'ü erkekler üzerine. bu bana göre kim olursa olsun tamamen acınacak bir hal. bir erkeğin sevgisine, ilgisine bağlı muhtaç birinin acınası halini gösteriyor sadece. çok itici çok.