• içinizde ona karşı duyduğunuz yüce aşktan parçalar varsa -ki gerçek aşksa o parçalar asla yok olmaz- dünyanız bir anda başınıza çöker ve "allah'ını seven üzerime toprak atsın" diyecek duruma gelirsiniz..

midenize ağır kramplar girer..
    kalbiniz ona ilk aşık olduğunuzda attığı gibi hızla atmaya başlar..
    boğazınızdaki düğümlerin bütün ruhunuzu sarmasına izin verir acınız..
    ona başkasının dokunduğunu bilmek sizi bilmediğiniz cehennem ateşlerinde yanarmışcasına yakar da kavurur..
    beyniniz yanar düşünmekten, zaten düşünemezsiniz de..
    canınız acır tarifsizce..
    nefesiniz kilitlenir adeta..
    kalbiniz duracak sanırsınız; oysa hızından göğsünüz delinecek gibidir..
    alamadığınızı sandığınız nefesinizin hızı dört nala koşan at misalidir..
    bitmiştir gitmiştir gibi görünse de, ne bitmiş ne de gitmiştir tekrar anlarsınız..

onun gitmesi, evlenmesi, aile olması, baba olması, başkaları için herşey olması sizin için hiçbir şey ifade etmez..
    o gitmiştir sizi geride bırakıp..
    ama siz hep onda kalmışsınızdır..

niye?

çünkü manyaksınız..
    çünkü onun adı aşk..
    çünkü o gerçek aşk..

eski olmayan eskitemediğiniz tek aşkınızın evlendiği gün sizin için kalbinizin en derin ve en acı gününün o gün olduğunun milyonkere zihninize kazınmasıdır..

unutmayacağım seni 25 mayıs..
    unut/a/mayacağım seni adam..
  • aklı ve kalbi eski sevgili denen yaratıklarda tutuklu kalmış bünyeler için;anlık olarak büyük acı ,ama sonrasında huzur ve rahatlama hissi yaratabilecek aktivite.
  • evet içimi biraz burkar. çünkü bu hayal ile 5 yıl geçirdik. ama bir yanım da çok mutlu olur. evlensin, hep istediği gibi çoluk çocuğa karışsın çok mutlu olsun isterim. her şeyin en güzelini hak ediyor.
    ne zaman kendim için dua etsem onun için de ederim, hep iyi olsun hayatta maddi manevi zorlukları aşsın evlenip mutlu olsun diye. hatta gözümle mutlu olduğunu görmek de isterim.
  • çok üzülürüm sanıyordum, bir senedir bugünün geleceğini bilerek kendimi daha çok strese sokmaya başlamıştım. bazı arkadaşlarımın eşlerinin sırf yarama tuz basmak için görebileceğim her yere fotoğraf koyacağınada emindim. o gün geldi çattı, fotoğraf, video vs. resmen canlı yayında izledim düğünü! evet diye höykürmesini bile duydum. bırak ağlamayı üzülmedim bile. omuzlarımdan yılların yükü uçtu gitti kendimi sonunda tam anlamıyla özgür hissettim. sakladığım bir sürü hatıra, anı vardı, kıyamıyordum atmaya hepsini attım çöpe, fotoğraflar yandı böylece o negatif enerjiden kurtuldum tamamen. şükürler olsun ki evlendiğin kız ben değilim.
  • inceden sızlatır.

(bkz: karşılıksız aşkta seven taraf olmak)

aradığı mutluluğu bulduğu için kendini teselli etmektir benim için.

bir sonraki evre;

(bkz: hayata karşı geç kalmışlık hissi)
  • akabinde eski sevgilinin boşanmasını getirir. *
  • kimi durumlarda inanılmaz bir ferahlama yaşatan, bir daha bulaşmaz hissi veren, damakta özgürlük tadı bırakan güzel bir haberdir...
  • evlenme delisi biriydi zaten iyi oldu ya arada bi aklıma geliyodu muradına erdi sonunda psikopat
  • ne yaparsanız yapın üzücü bir durumdur
hesabın var mı? giriş yap