• valla her kim evlenir de bana haber vermezse çok alınır ve darılırım. kötü niyetim yok. hatta iyi dilekte bulunur, zengin olsam altın takarım. yani kızı da bilmem lazım şimdi iyi mi kötü mü falan. ama valla erkek tarafı gibi sevinirim. napcam bu saatten sonra o oğlanı zaten. (bkz: minnoş bir eski sevgili olmak)
  • koyuyor.
    üniversite hayatımın 3 yılını sevgili olarak aynı evde geçirdiğim, yediğimin içtiğimin ayrı gitmediği kadın şimdi başkasına "kocam" diyor. bu ayrı koyuyor, onun "kız isteme", "kına gecesi" fotoğraflarını görmüş olmak ayrı koyuyor.
    ayrı kaldığımız günlerde 3 saatte bir beni arayan ve "çok arıyorum biliyorum ama napayım sesini duymazsam elim ayağım titriyor" diyen kadının şimdi bir başkasına "kocam" demesi koyuyor.
    gece uyurken birden bire beni uyandırıp "noldu aşkım" dediğimde, "sana aşığım" diyen kadının şimdi bir başkasına "kocam" demesi koyuyor.
    bir zamanlar fotoğraflarda beraber güldüğüm insanın şimdi bir başkasına "kocam" demesi koyuyor.
    sonrasında da dört duvar arasına hapsettiğiniz ruhunuz gökyüzünü görmek için çığlık atmaya başlıyor, gökyüzünüz ise hayal kırıklıklarınız yüzünden trafiğe kapatılıyor ve hayatınızda daha bir şeyler konmayacak boşluk(lar) oluyor, dolmayacak boşluk(lar).

işte "eski" sevgilim evlendiği zaman bana böyle oldu.
  • karmaşık duygulara sevk edendir.eğer tutkulu ve gerçek bi aşk yaşamışsanız,belki insana bişey kazandırmaz ama emin olun ki sizinle yaşadığı pek çok anı hatırlayacak sizin hatırlayacağınız gibi.belki eşi yanında uyurken birden sizle yaşadığı ilk günü,belki kavgaları belki beraber güldüğünüz o anları.sizden nefret ediyor olsa bile anımsayacağı o gün sizi deliler gibi sevdiği gün olacaktır.şu an nefret ederken gittiği o anı da sizi hala seviyor olacaktır.
  • o ben olsam bari bir de evlendiğini görüp öyle yaşayamam
  • birde çoluk cocuga karışıyorlar
  • çocuğu olmuş. hayırlı olsun. çokta si....mde yani
  • evlendi hatta çocuğu oldu, inanın en ufak şey hissetmedim. mutlu olduğu için sevindim hepsi bu.
  • normal bir doğa olayıdır. anormali şudur:

(bkz: #71382849)
  • şu günü hiç görmedim daha*. bu evlilik denilen durumun hiçbir eski sevgilimin başına gelmemiş olmaması acaba dedirtiyor bana? acaba uğursuzluk benden mi?
  • bazen kendimi evlilik öncesi prova gibi görüyorum kesinlikle kadınları evlilik fikrine sokuyorum nasıl bi adamsam benden sonra evlenen 5 tane sevgilim oldu,artık bundan beteri olamaz heralde diyip evlilik yolunami giriyorlar ben mi şans getiriyorum anlamadım
hesabın var mı? giriş yap