şükela:  tümü | bugün
  • 4chan'de takilan eski sevgilinin memeleri. komik olur muhtemelen.

(bkz: philosoraptor)
    (bkz: advice dog)
    (bkz: bachelor frog)
  • zaten hiç size ait olmamışlardır ki.
  • hala taze, hala taş, hala yalanasi. duşlerde.

hobaa.
  • başkaları tarafından şu sıralar cork cork emilen memelerdir aynı zamanda.
  • allah belamı versin ki sesini hatırlayamadığım kızlar var ama memeler unutulmuyor. sevgilinin memeleri, tanrının dünyaya attığı en şahane imzadır herhalde, arasına yatıp rakı içmelik bi ortam. kıyak.

hatta aklıma gelmişken, bunun için şarkı yazmışlar bilen bilir. hemen bir kaç mısrasını paylaşıyorum:

bir gün bakacaksın ardına
    orada öyle bıraktıklarına
    aklına gelecek memeler
    kalbin atacak oflaya puflaya

ya, öyle.
  • 3 numaralı sevgilinin memeleri gibi memeler girmedi bir daha hayatıma. eski sevgilimi değil de o memeleri koy karşıma saatlerce sohbet ederim onlarla, ben bu kadar aklı başında ikizler görmedim bıcır bıcır serseriler sizi... ulan yine soktunuz gece gece aklıma sonra olan cama çerçeveye oluyor.
  • öyle güzellemeler yapılmış ki, eski sevgilinin yerine konmuş hatta onun önüne geçmiş adeta... ben de eski sevgili başlığıını açıp entry'lerde "eski sevgili" yazan yerlere "eski sevgilinin memeleri" tümcesini koydum bakalım ne olmuş;

"eski sevgilinin memeleri ile görüshmek zordur kayitsiz kalinamayabilir..." (bkz: #13727)
    "daha da ilginci siz biraktiysaniz eger arada sirada akliniza acaba geri donsem mi dedirten memelerdir" (bkz: #18383)
    "bazılarıyla her karşılaşınızda özlem gibi ama tam öle olmayan bi duygu yaşanılır. bazıları da unutulur gider tabi, genelde karşılaşılmaktan kaçınılır bunlarla. ister istemez yeni memelerle karşılaştırılır. ama hatadır o ayrı." (hahahahaha) (bkz: #108420)
    "her biri birer deneyim..bir sonrakinde ne istediğinize dair ipuçları.." (bunda oynama yapmadım... ama sanki direkt memelere yazılmış gibi) (bkz: #158004)
    "binbir zorlukla büyütürsün, eğitirsin. sonra senden ayrılır, meyvasını başkası yer tav olursun :)" (buna da elimi sürmedim... noluyo lan, herkes memelere yazmış gibi) (bkz: #197143)
    "en güzel rüyalarımın içine itinayla sıçan memelerdir. bir defol git bir rahat bırak laann." (bkz: #29153075)

ulan burdan çok ekmek çıkar da sabah erken kalkmam lazım... yarın devam ederiz artık...