şükela:  tümü | bugün
  • acı vermesini tahmin ettiğim yakında gerçekleşecek olan durum
  • hala nişanlanmamış ve evlenmemiş bir medeni durum halindeysen acaba ayrılırlar mı şeklinde saçma bir umut beslemeye neden olan hal.
  • eline kına yakılacagına dalalettir. siz nerenize yakarsınız bilemiyorum.
  • artık önümüzdeki maçlara bakmamızı gerektiren eylemdir. ööle sarhoş olunca olm alacam neclayı hata ettik kıza triplerine giremezsiniz,gocası var artık onun.
  • adama evde kaldigini hissettiri... demek isterdim ama adamin sikinde bile olmuyor. afiyetle yiyiniz.
  • dumur olduğum bir gelişme. çok şükür herhangi bir burulma yaşamadım ama altıma da sıçtım, hobaaa! daha erken lan yaşın başın kaç tevbee dedim içimden. kısfmet tabii.
  • eski eskide kalmıştır mantığı ile sikinize bile çalmamanız gereken vukuattır. bırak ne hali varsa görsün.
  • bazen doğum gününüzde aldığınız en acı hediye olarak karşınıza gelir...
  • aslında başıma gelmesini beklediğim bir durumdu. ilk aşkınızın size geri dön demesinden 5 ay sonra nişanlanması ve sizi her yerden silmesi ilk başta şok etkisi yaratıyor. yok lan diyorsunuz ama sonra "adam olaydın geri döneydin o zaman" sesleri yükseliyor içinizde. sonra bazı geceler o güzel günleri hatırlayıp hatalarınızı fark ediyorsunuz ki bu sizde bir aydınlanma etkisi yaratıyor. şimdi evlenmesini bekliyorum biraz daha evlenmezse çıkarım karşısına 3 dubleye bakar.