şükela:  tümü | bugün
80 entry daha
  • sosyoloji'de master yapanını stalklayayım dedim, astrolog ve enerji bilimcisi olmuş, 'senin satürn yan yattı ,onun neptünü ters döndü' işleriyle uğraşır olmuş.
  • her yerden engelliyiz bilemiyorumki.
  • sevgilim <<< şimdiki hali.
    sevgilimdi <<< geçmiş hali.
    böyle başlığa böyle entry <<< past pörfekt kontinyüs tens
  • gerçekten hâlâ takip ediyor musunuz la?
  • ben bayramda ailemin yanında pineklerken kendisi sevgilisi ve yatıyla yunan adaları turu yapmakta. daha fazla konuşturmayın beni fena doluyum. o karma denilen illete sorum: başkasının yaptığı hatalar bumerang gibi neden beni buluyor lan!!
  • ayrıldığımızda kıyametleri koparıp haftalarca takip eden, beni çıldırtacak sosyopatlıklar yapıp darlayan tehditler saçan ruh hastasının yeni sevgilisiyle fotoğrafları açık kalan icloud yüzünden bilgisayarıma düşmüştü.

hayatımda böyle ferahladığımı hatırlamıyorum.
  • muhtemelen kemikleri çürümüş vaziyette mezarda...
    bundan iki buçuk sene önceydi. arkadaşımın düğününe davet etmiştim onu. 3 saatlik yoldan gelecekti. gelemedi...
    sürekli motorun tehlikeli olduğunu dair sözler ederdim, hiç dinlemezdi beni ama evlenince motora binmeyi bırakacağına söz vermişti. olmadı...
    umarım rahat uyuyorsundur!
  • ayrıldığımızda parafin oyup diş yapıyordu...
    şimdi gerçekten diş oyuyor...
  • eskiden iyi bi is bulmus, okulunu bitirmis, calisma iznini almisken (yurt disinda) simdi barlarin karanlik odalarindan cikmiyor. en son stalkladigimda 9 kisilik grup sekste ortada duruyormus *
  • ayrılınca öldüğünden, şimdi bi tek kemikleri kalmıştır.
5 entry daha