şükela:  tümü | bugün soru sor
 • hele şarkıları seni anlatıyorsa, karizmayı katmerler. şarkı sözlerine bağlı olarak umudu, sevgiyi, acıyı, nefreti, üzüntüyü, gururu da.

  (bkz: emre aydın'ın eski sevgilileri)
 • hayattaki en büyük korkumdur dostlarım.

  düşünsenize, atıyorum lisede veya üniversitede bir kızla çıkıyorsunuz. üç beş ay her neyse, bir şeyler yaşıyorsunuz. aradan beş yıl geçiyor, kız oyuncu,manken, şarkıcı falan olup tüm türkiye'nin tanıdığı birisi oluyor.

  - olm şu x taş gibi hatun ya !
  - kanka benim liseden eski çıktığım o.
  - ehehe siktir lan.

  yok böyle bir acı, yok böyle bir keder. allah düşmanımın başına vermesin. şu an atıyorum bir bengü'nün lisedeki çıktığı ne haldedir, düşünmek bile istemiyorum.
 • sevgilinin unlu olmasindan daha kotu degildir. kisi, kadin olsun erkek olsun her turlu krizin*** esiginde bitmeyi bekleyen bir iliskinin merkezinde olmaz.
 • özellikle eski sevgili kişisinin manken olması durumunda kimsenin inanmayacağı durum.

  hele bir de tipsizseniz**, bazı bazı kendinizden de şüphe edebilirsiniz.
 • ilk sevgilim mesela şu an 4 büyüklerde oynamaktadır, ilk zamanlarda biraz zor geldi sürekli fanatik aldığı için babam, manşet manşet bebe gözümün önündeydi ama sonradan sallanmıyo, çok taş çocuk yaaaa yorumu yapan arkadaşlarıma eski sevgilim diyorum aaay kaçırmışsın şekerim kaçar mı milyon dolar beybi diyolla, o beni kaçırdı bi kere alsın milyon dolarlarıyla bi kıskançlık tedavisi olsun zira ruh hastası derecesinde kıskançlığa sahip bir insan kendisi.
 • askere gidip er gazinosunda tv izlerken bir yarışmada mini eteğiyle arz-ı endam ettiği görülünce diğer askerler tarafından off hatuna bak taş gibi, ne kayarım ben buna dendiğinde adamı rahatsız eder.
 • ünlü olan kişi ünlü olmadan önce terk edilmişse ünlü olmasıyla intikamını pis almış demektir.

  ve "şarkılar da boşa yapılmıyor"un ispatıdır: http://www.youtube.com/watch?v=fjo66d6hmlw

  gerçi ünlü olmak var ünlü olmak var. biz yine işi "iyi ünlü" kısmından ele alalım. yoksa eski sevgili dediğimiz kişi ajdar ise "verilmiş sadakan varmış" diyenleriniz çok olacaktır (netice de ajdar da ünlü bir insan).
 • dunya capinda bir dizide calistigini, kendi alaninda bir hayli unlu oldugunu ogrenmek aradan ne kadar zaman gecerse gecsin hafiften koyuyor.

  pesin edit: eski sevgili sibel kekilli degil.

  misilleme olarak enerji bakani olmaya karar verdim, ahanda buraya yaziyorum sozluk, anca kurtarir.
 • söz konusu eski sevgiliyi ben terk edilmem ederim hikayelerine konu ederek prim yapabilirsiniz. yine de unutmaya çalıştığınız bir döneme denk geldiyse sıkıntı vericidir.
 • insanı hırslandırır, uzun vadede yararlı olabilir aslında. bi de şansınıza bu konu uzerine çekilmiş çok film vardır. ılham alarak yola devam edilebilir. bir de bu ün ne kadar sürecek nasıl bir ünlülük o da var tabi. anlık geçici bir ünlülük, sürecin sonunda sizi tekrar gözde yapabilir. sabretmek lazım.