şükela:  tümü | bugün
  • bir başkasının gelecekte eski sevgili olmaya aday olduğu anlardır bunlar.
    ha ama "eski sevgili" olur mu? olmaz. niyeeeğ? çünküüü:
    (bkz: eski sevgili diyeni her gün dövmek)
    (bkz: eski sevgili konseptine kafa göz girişmek)
    (bkz: çalışmak çalışmak çalışmak)
  • eski sevgili - merhaba, ben seni çok özledim, senin için yanıp tutuşuyorum öyle böyle değil beni hemen yatağa at ne yaparsan yap...
    unutan kişi* - ah benim bi sevgilim var çok seviyorum onu başkasına değil elimi sürmek aklımdan bile geçirmem...
  • yeri geldiğinde 'affedilmeyecek unutkanliklardan birinin yapıldığı bir an' haline de dönüşebilecek andır.. görelim :

"atenşın pliz, pesincırz of dı flayt to dubai hede hede bik bik bik"

- öylesine umut doluyum ki ayten, ayrılmamız bir hataydı demiştim sana. 'karanlıklar içinden gün doğar ya aniden, belki başbaşa geçirecegimiz bu dubai tatiliyle can bulur yarım kalan hikayemiz, falan yani..
    -
    - ayt.. ayten?? nerdesin..?
    -
    - aaaaayyteeeeeeen!?
    -
    - b..ben..havaalanına gelmeden ugrayıp seni alacakt...hasssiktiiir..
    (bkz: duydum ki unutmussun gozlerimin rengini)
  • eskiden fikri bile kendinizi ölücek gibi hissetmenize yetecek iken, onu baskası ile gördüğünüzde kendinizde fizyolojik, biyolojik,düşünsel,edinsel hicbir farklılık hissetmediğinizi farkettiğiniz andır.
    onu zamanında 7 24 düşünürken, birden farketmektir, en son ne zaman aklına geldiğini bile hatırlayamadığını.*.
  • eski sevgili*****, yeni sevgili edinildiginde unutulur sananlar cok yanilir. nasil en sevdigim arkadas, mekan, sarki, kazak, kolye vs. gibi birsey varsa en cok sevilen sevgili diye de bisey vardir. sus cevap verme bana! yalan mi? sevgi dedigin zamandan*, ondan, senden bagimsiz mutlak degeri olan, pi sayisi gibi bi sey mi ki, kimi seversen oburuyle ayni olsun?
    biri bilemedin ikisi zor unutulur iste... yerine sevemez* , baskasini koyamazsan unutamazsin budur.
  • muhtemelen kendini kandırmaya çalıştığın anlar.
  • eski sevgili ile olan anılarınızı başkalarının sizden daha iyi hatırladığını fark ettiğiniz anlar:

- çok fenayım. herpes olmuşum.
    - hımm. evet, fena. geçmiş olsun diyeceğim ama...
    - yaa... hani sana da şu adı lazım değil eski sevgilin bulaştırmıştı bir ara.
    - ne? hangi sevgili ya? haa, evet ya. doğru!
    - ne oldu, geçti mi tamamen?
    - hımm. sanırım. bir iki defa sürdüm ilaçları falan. sonra bir daha tekrarlamadı.
    - şanslıymışsın. hangi yıldı o ya?
    - bilmem. unuttumuşum. ya bu arada o hangi sevgilimdi benim ya???
    - ee, oha!
    - ya valla hatırlamıyorum adını!
  • özlemeyi unuttuğun ve unuttuğunu** farketmediğin anlar.
  • eski sevgili:seni cok ozluyorum,oyleki kokunu bile
    unutan kisi:hımm,uzgunum ama ben parfumumu coktan degistirdim,hemde yeni sevgilimin hediyesi!
    denilebildigi an
  • farklı bir bakış açısıyla irdeleyeceğim anlar..
    kişi eski sevgilisini unuttuğunu anladığı anlar normal şartlar altında (nşa) ilişkinin son demleri olmalı, ilişki taraflardan biri diğerini "unuttuğu" için bitmelidir.. en tavsiye edilen metod ise "unutulan" değil "unutan" olmanızdır..demem odur ki, bir ilişki biteli aylar olmuş, lakin siz onu "unuttuğunuzu" yeni yeni anlıyor, ve buna mutlu oluyorsanız normal şartlar altında değilsiniz demektir..