• karsınızda oturuyor, gülüyor...
    her seyin ne kadar guzel olacağını anlatıyor.
    geceler boyu rüyalarınıza giren elleri, ellerinizi tutuyor yeniden.
    gözleri eskisi gibi bakıyor...
    sonsuz bir umutla dönmüş...
    geçen kötü günler için özür diliyor.
    bir daha asla ağlatmayacak sizi, söz veriyor,
    çok mutlu olacaksınız...biliyor...
    kurduğu hayalleri anlatıyor içinde sadece ikinizin olduğu...
    kimse ayıramaz artık sizi, o bile ayıramaz...hatasını anlamış, aşkı körüklemiş, gelmiş...
    tuhaf bir hissizlik oysa şimdi yaşadığınız
    oysa kaç zamandır bu günü, bu sözleri beklediniz...
    geceleri ağlamaktan yorularak uyudunuz, gündüzleri ağlayarak uyandınız...
    ne zaman, dediniz, bu acı ne zaman geçecek...
    hayat eskisi gibi olacak mı?
    yoksa bu açtığı kör kuyunun içinde mi kalacağım sonsuza kadar?
    hayali ile yaşadınız...geçmişe sarılıp uyudunuz.....gelsin diye beklediniz....
    tuhaf bir sessizlik şimdi yaşadığınız...
    bu sözleri önceden de duymuştunuz, neden bu sefer gerçek olsun ki?
    bu kadar umut neden? ne değişti?
    garipsiyorsunuz yanınızdaki varlığını...uzun zamandır sadece hayali ile yaşadığınızdan mı?
    tuhaf bir hissizlik, şaşkın bakışlar....
    "iyi" diyebiliyorsunuz sadece "hayırlısı"
    anlamıyor...devam ediyor anlatmaya
    gitmek istiyorsunuz...
    olmuyor...
    heyecanlanamıyorsunuz....
    bir şey eksik....
    istemiyorsunuz...
    çok geç artık....
    "siz"e çok geç...
    o an anlıyorsunuz onca "unutamıyorum" zannettiğinizmiş aslında unutuşunuz...
    bitmiş....
    unutulmuş, gitmiş....
  • clear marka şampuan piyasaya yeni çıkmıştı daha. sevgilim bayılıyordu bunun kokusuna. çocuk gibi kafamı koklayıp duruyordu zilli.
    sonra gün geldi ve sudan bir sebepten terketti bu beni. balataları sıyırmak üzereydim. ne yana baksam o'nu görüyordum. ne zaman banyo yapsam, o çok sevdiği şampuanın kokusunu duyup ağlamaklı oluyordum. kodumun şampuanı bir an önce bitsin diye günde iki kez banyo yapıp, türlü aktivitelerde* bol bol kullanıyordum.

gel zaman git zaman o şampuan bitti ve zevkle attım şişesini. aradan epey zaman geçmişti.
    o süre zarfında üç tane blendax, iki tane de elidor özel bakım şampuanı bitirmiştim.
    tam unuttum artık, "o kim ki amına koyim" triplerindeyken, banyoda onunla karşılaştım. eski sevgilimle değil hacı, annemin aldığı 750ml clear şampuanla. deterjan alana hediye olarak veriyorlarmış. ne alaka dedim, çamaşır suyu ver, diş macunu ver, scotch brite ver ama bunu verme işte! illa şampuan vereceksen schauma ver, hem sudan ucuz.

evet ne diyordum, uzun bir aradan sonra onunla tekar karşılaşmıştık.
    uzun uzun kesiştik. hiç konuşmadan öylece süzüyorduk birbirimizi.
    bu iç gıcıklayan sessizlikten sonra;
    "naber lan götoş" dedim.
    suskunluğunu bozmadan "sıkıysa aç kapağımı" der gibi baktı bana.
    "geçti olm o günler. sikmişim kokunu" dedim.
    "aç da göreyim ibnetor" dedi.
    usulca açtım kapağını. sonra kokladım...kokladım... kokladım. taa ciğerlerime kadar hissetim tüm koku zerreciklerini.
    eski günler film şeridi olup gözümün önünden akmaya başlamışken, en büyük savaşımı veriyordum. gözlerimde ıslaklık va mı diye yokladım, kupkuruydu. aynadaki suretime baktım; sikilmiş göte benziyor mu diye, maaşallah cillop gibiydi. ne ağlak bir çocuk sıfatı ne de yenilmiş bir komutan ifadesi vardı yüzümde.
    işte o an anladım ki; eski sevgili rengi soluk bir mendil gibi rüzgarda uçusup el sallıyordu, bana ve o çok sevdiği şampuan kokusuna.

savaşı kazanan bendim. kaybeden; yıllar sonra hatırlamakta bile zorlanacağımız suretlerimizdi.
  • "bu numara kimin yaa"
  • bu başlığa gelip zırvalamadığınız andır.
  • bu kokuyu nereden hatırlıyorum düşüncesi. net bitmiştir.
  • her yeni cinsel ilişkide penisin sertleşerek kalkıverdiği andır kuşkusuz.

gayet kaba, incelikten uzak bir görüş gibi gelebilir ama kanaatimce penis kalkıyor, o vajina da ıslanıyor ise bu düpedüz ''hayat devam ediyor'' demektir.

cinsel organların birçok olumsuz şeye aldırış etmeden sergileyebildikleri bu tür şehevi patavatsızlıklara hayranım doğrusu.
  • eski sevgilinin eski sevgilisinin adının unutulduğunun anlaşıldığı an, bunların en iyilerinden biridir..
  • msn'de online olduğunu gördüğünüzde "acaba birşeyler yazacak mı" diye düşünmediğiniz andır.
  • telefon numarasını hatırlayamadıgın andır...
  • başka biri için heyecanlanmaya basladığınız an...
hesabın var mı? giriş yap