şükela:  tümü | bugün
4148 entry daha
  • “senden elektrik alamadım.”

( çocuk görüşmek için kızın ailesinden müsade almış, aile yemeği yenmiş, rakı sofrasına oturulmuş, nerede yaşanılacağı konuşulmuş, günler, haftalar geçmiş, sevgilinin yaşadığı şehre gidilmiş, karşılıklı hediyeler alınmış, aile evinde misafir olunmuş, arkadaşlarıyla tanışılmış, harika bir akşam geçirilmiş, çocuk kızın elini gün boyu bırakmamış, yüzler gülüyor, arkadaşları kıza bayılmış, çocuk bundan memnun görünüyor, kızı sarıyor, öpüyor, el ele kol kola, kol kola fotoğraflar çekiliyor vs. vs... ama elektrik alınamamış.)
    hala kulaklarımda o ses, hala hayal kırıklığım geçmiyor. bir insan neden elektrik alamadığı biriyle bunları yaşar ki ciddi bir ilişkide? hi elektrik alamadıysan, neden aileleri karıştırırsın işin içine de, durumu ciddileştirip insanları beklenti içine sokarsın? o kadar şeyden sonra daha yeni mi anlıyorsun elektrik alamadığını? bari başka bir bahaneyle gel. affedemiyorum. unutamıyorum... evet bundan size ne haklısınız. başlığa girecek başka entry bulamadım.
  • "allah seni iyi insanlarla karşılaştırsın."

onu çok üzmeme rağmen cümleyi içten kurduğunun farkındaydım.
    sonrası benim için çok parlak değildi ama o güzel insanlarla karşılaştı.
    güzel yüreğin işi bu.
  • "bir insan nasıl senin gözlerine bakar da sadece seni anlatan bir kitap yazmaz?"
  • gittikten sonra insanı içten içten yiyen sözlerdir.
    kocaman bir kitap yazabilirim, adı da "gideceksen bunları söyleme" olur herhalde.

"sen böyle mutlu olacaksan ben sana her gün canga alırım" dedi, 4 gün sonra gitti...
  • her kavgamızda ben bitti istemiyorum falan derdim ama 1 saat sonra hemen yumuşardım. bir gün yine tartıştık ben ya yeter vs diye girdim bitti dedim falan, sonra ben yumuşayınca baktım dönmüyor. uğraştım biraz ama olacak gibi değil sonra bir gün çıktı 'bitti, bitti diye diye beni de kendini de bizi de bitirdin' dedi..
9 entry daha