• "senin yeni birini bulman zor olmaz".

cekip giderken gozu arkada kalmadi. kendi vicdaninda emin ellere teslim ederek filan ayrildi herhalde.
  • "senin mutsuzluk hevesinin öznesi olmak istemiyorum" acı koymuştu.
  • you have the softest lips ı have ever kissed
  • bissürü sevgili geldi geçti, bissürü laflar edildi bilmem ne. ama sadece biri çakılmıştır hayatıma.

18 yaşındayım. gençlik deliliğine, aşk manyaklığı karışıyor. zaten harp gibi bi aile hayatından-çocukluktan çıkmışım. üstüm başım toz duman. bildiğin arızayım, önde gideni.

22 yasindaydi ilk aşkım, tapıyodu herif bana. laf değil; inanılmaz sevildim.
    inanılmaz sıçtım ağzına. o kadar olur. heder ettim herifi.
    üstelik ben de tapıyodum herife ya, işte... gençlik, delilik, manyalık. babamın hıncını çıkarıyodum belki de...

bigün kavga ederken onu tokatlamak üzere kaldırdığım elimi bileğimden yakaladı. öbür bileğimi de tuttu ve gözlerinden bi anda ip gibi yaşlar boşaldı. bi anda kan çanağına dönmustu gözleri. yüz ifadesinde hiçbir değişiklik yoktu halbuki, ama patır patır yaşlar dökülüyordu... alnındaki damar şişmişti.

yakaladığı bileklerimi sıkıp gözümün içine içine bakarak; "delfina, beni öldürüyorsun" dedi.
    "yavaş yavaş ölüyorum, görmüyor musun? aşkımdan gitmiyor, ömrümden gidiyor" dedi gözünü gözümden hiç hiç ayırmadan. dişlerini sıkarak, tıslayarak söylediği halde sesinde yalvarma tınısı vardı.

bitti o iş sonra. darmadığın ettiğim gibi darmadağın oldum ben de.

unutmadım; çünkü bende bi terslik olduğunu ilk o an anlamaya başlamıştım. bu işte bi yanlışlık olduğunu...
    duygusal hedelerden dolayı değil yani.
    balyoz gibi inmişti kafama gözyaşları ve çaresizliği..

daha sonrakilerin de ağzına sıçmaya devam ettim bi süre ama giderek azalan dozajlarda.
    sonra büyüdüm işte, bitti o iş.
    ama o anın çok büyük etkisi vardır bu sürecin başlamasında
  • nerede, ne zaman ve nasıl olacak bilmiyorum; ama eninde sonunda birlikte olacağız, söz veriyorum...
  • senin beni sevdiğini biliyorum ama sen beni bu şekilde sevmeye devam edersen biz mutsuz olacağız.
  • annem sana karşı önyargılı,
    o benim kardeşim (4 ay sevgililik dönemlerini öğrenmeden hemen önce),
    beni iyi temsil edemiyorsun haspam dışişleri bakanıydı
    hep seni seveceğim tabiki en büyük yalanı
  • 1999 ben artık seninim benim sahibim oldun eğer beni bırakırsan ailem beni sokağa atar reddeder *
    2003 bu böyle olmayacak sen orda ben burada olmuyor bitsin *
  • benim kadar dürüstünü bulamazsın dedi, telefonunu açıp gelen mesajı okuduk dye ayrıldık (lan madem dürüstsün be öküz nye gizliyosun !) herneyse sonuçta saçmadır unutun unutulmaz diye bişey yoktur.
hesabın var mı? giriş yap