• ayrılma aşamasına gelinde ve son kez buluşacagımız günün akşamı idi .

x : benimle evlenmiyecegini biliyorum yinede sevgilim kalmanı yanımda durmanı istiyorum .
    odun ben : ama artık eskisi gibi olamayız .

evet zaman zaman odun oldugum dogrudur ..

edit : bu arada çok teşekkürler lan aglattınız mk . gerçekten çok kötü dönemler özellikle ilk sevgili söylediyse bu sözleri insan unutamıyor bu arada ivana sert ayda 200.000tl kazanıyormus tam bunları yazarken öğrendim hayat ne garip lan .
  • bazen ilişki bittikten sonra duyulandır.

"sonuçta ben sadece erkek arkadaşımı değil, beraberinde çok yakın arkadaşımı da kaybettim"

kıssadan hisse: beyler, bayanlar, romalılar; 4 sene boyunca iyi ya da kötü her ânınızı birlikte geçirdiğiniz insanı en yakın arkadaşınız olarak dahi görememişseniz, boşverin o ilişkiden hayır gelmez zaten.
  • bilmediğim, ama onun bildiği bi yerde el ele tutuşmuş yürüyorduk. duraklara doğru gidecektik. yürüdük yürüdük, duraklara geldik. "bilerek yolu uzattım" dedi. çok basit olmasına rağmen yıllardır aklımdan çıkmıyor.
  • "gelirken yogurt al."
  • ''sen var ya, sen... insan değilsin''
    hala güldürür beni bu yalnız.
  • "güzellik her şey değildir ama çok şeydir." sonradan bu sözü benim günlük hayatta sıkça kullandığım bir mottoya dönüştü, gerçeklik payı yadsınamaz zira.
  • her sey icin ozur dilerim.uzerine ne soylesen bos zaten..
  • "bir de söylemezsem içimde kalır,
    gitmek istiyosan, siktir git lan!
    zaten senle ben. komikti hakatten"

sözlükteki gönül dostlarım, işte tam olarak da böyleydi final.
    çirkinleşmiş, gerçek yüzü ortaya çıkmıştı, cevapsız bıraktım.
  • "beni sevmeni seviyorum" e tabi bu bencilliğe bir son vermek gerekti.
  • -"güçlü ol, ben seni bekleyecegim . milletin agzini kapat, bütün sorunlarini çöz' gel.bekleyecegim."
    dedi ve gitti.

-yalniz hanımefendi...
    köyde cenazeye gelmeyeni, düğünde halaya almazlar.

edit: beklemedi.

edit 2: defalarca geri dönmek istedi. elbette halaya almıyoruz beyler.
hesabın var mı? giriş yap