şükela:  tümü | bugün
117 entry daha
  • benim bu. yaptım. hatalıydım belki. buna şerefsizlik derler belki ama canı çok yanmış birinin, özverili olsa da belki de ilişki yaşamayı bilmeyen birinin, biraz da kendisinin bencillik yapması. intikam alması belki.
    çok sevdim, sevildim de bundan eminim. dile kolay 5 sene. evlenecektik, herşey hazırlanmıştı (klasik türk tipi evlilik hazırlıkları) davetiye bile. ama terk edildim. ilk başta şok içinde kavrayamadım. neden? hep bunu sorgulamakla geçti, alkol eşliğinde. ardından kendimi suçlamakla, sonra ise onu suçlamakla.
    biri çıktı karşıma, iyi bir kadındı. intikam almak değildi belki ama terk edilmenin üzerine, birde birileri ile tekrardan bir ilişkiye başlamasını, birine tekrar aşkım demesini, tekrar birini arzulamasının ağırllığını kaldıramazdım. 2 ay kala düğünümü terk edilmiş, bir sürü gol yemişim. bu sefer de o üzüldsün dedim. başladık bir ilişkiye ki 1 ay sürdü sadece, geçirdiğimiz 1 ayın belkide 10 günü yatakta geçtği. tecrübesizdi ilişki de, haksızlık ettim. kendimi iyileştirmek için onu kırdım. terk etti beni. ki iyiki de etti. sevdim de sandım aslında. ama devam etseydi çok daha üzecektim onu.
    unuttum mu eskisini. unutmadım elbette. 5 küsur ayda, 5 küsur sene unutulur mu? artık umrumda mı? hiç değil.başka birini incitip, onun acılarıyla kapattıysam da kendi yaramı, onun umutlarıyla doldursam da içimi ...
    çok özür dilerim minik sevgilim. sizden de aldatılmışlar, sizi de unutmadım terkedilmişler!

ps: (bkz: kafam çok güzel)
  • insandır.
  • pardon ama ona unutturacak olan sizlersiniz bizleriz sen ona onu unutturmuyorsan boşuna sahaya çıkma.