şükela:  tümü | bugün
3650 entry daha
  • çok garip bir şey bir anda aklıma düşmen.hem hayret ediyor hem de saymaya çalışıyorum kaç defa oldu aklıma düşmelerin diye.6 aylık kısa sayılabilecek bir ilişki sonuçta ama içi dolu dolu demeyi hak eden bir ilişki
    gülmelerin aklımda hala,bana bakarken ki sıcaklığın aklımda hala
    benden sonra takıldığın ve muhtemelen hala birlikte olduğun kişiyi bana kızgın ve öfkeli anlatışın aklımda hala.
    bu nasıl iş diye soruyorum kendime
    aklım,mantığım almıyor ne kadar kafa yorarsam yorayım almıyor işte
    seninle paylaşacağım onlarca günü onla geçirmiş olmanı kabullenemiyorum.makul gelmiyor bir kere , ne yani mutlu mu olacan şimdi sen onunla
    kara deliğin beşer hali değil miydi o öfkeyle anlattığın benim de konuyu kapattığım zavallı kalitesiz herif.
    sana demek istediğim onlarca şey var öfkem var kızgınlığım var ve de sevgim var.
    olurda okursan diye belki,hala aklımdasın keçe
  • bir bok sandigin herkesin tirt cikmasina ve beni adam yerine koymazken benden sonra kimseyi begenmiyor olusuna uzaklardan deli gibi guluyorum.
  • evde kedinin ağzından kapıp kurtardığın, camın dışına koyduğun minik fareyi sabah yine evde ölü bulmuştun. üstelik ev 5. kattaydı. o fare bir şekilde oraya ulaşmanın yolunu bulmuştu ve senin kurtardığın canını aynı inat ve azimle kediye armağan etmişti. bazı şeyleri değiştiremezsin. kardeşinin hayatını kaybetmesinin seninle hiç bir ilgisi yoktu, aranızda kilometreler varken gerçekleşen bir kaza. bazı şeylerin önüne geçemezsin. umarım sebepsiz yere kendini suçlamaktan vazgeçmiş ve mutlusundur.

*