şükela:  tümü | bugün
  • "ya sende bir diskotopu vardı ya, onu nereden almıştın"
    not: gerçekten diskotopu gerekliydi fakat başka yolla bulunabilir miydi? tabi ki evet...
  • -benim prezervatiflerden sende kaldı mı? lazım da

(bkz: hayvan)
  • dürüstlük en güzel yoldur..

- seni aramak için sudan bi' sebep bulamadım, bana yardım eder misin??
    - hmmmm... güzel sebep..
  • "evde su bitmiş, ben de rakıyı sek içtim aklıma sen geldin bir arayayım dedim" *
  • kitap ve bazı dvdlerinin sizde kaldıgını ve sizin de bazı kitap ve cdlerinizin ve bir kazagınızın onda kaldıgını soylemek ve onları değiş-tokuş etmek için arayabilir.ama kızım manyak mısın diye sorarlar insana biz ayrılalı olmuş 6 ay yeni mi aklına geldi?
  • televizyondaki dandik bir filmdeki çirkin kadının yeni manitasına benzediğini söylemek gibi saçma aksiyonları tetikler.
  • kıyafetlerin bende kalmış sevgili, senden kalan yüzlerce resim ve anıdan sonra somut olarak son şeyler onlar, hala sen kokuyor, hala seni yaşatıyor bana neden veriyorum di mi bunları sana seni son bir kez görmek uğruna bunlardan vazgeçiyorum sevgili, senin beni görmemek için herşeyden vazgeçtiğin gibi...
  • dost kalabileceğini düşünen eski sevgiliye istinaden örnektir.

--- ağır spoiler içerir ---

+selam... başın sıkıştığında* arayabilirsin demiştin..
    -tabi arayabilirsin, dostlar böyle zamanlar içindir*.. söyle bakalım ne oldu? sorun nedir?
    +başım duvarla sol elimin arasına sıkıştı.. başım ağrımaya başladı. 10 dakikadır böyleyim. lütfen yardım et*..
    -bahane uydurma bahane uydurma, özledim aramak istedim desene şuna..
    +ne olursa olsun başın sıkıştığında arayabilirsin demiştin.. anlaşıldı senden bana hayır yok*.. ya çok ciddi birşey olsaydı ona da bahane mi diyecektin. daha bu söylediğimde bile yardımcı olamıyorken ben nasıl.. off başım.. ya nasıl arayıp senden yardım istememi beklersin söylermisin?
    - tamam peki. şimdi sol elini yavaşça geriye çekiyorsun ama dikkat et bir tarafını incitmeyesin. şimdi başının sıkışıklığı geçmiş olmalı. mümkünse daha fazla sağa sola zarar vermeden elini cebine sokuyorsun. bir daha biraz gerçekçi olsun mümkünse..
    +oh be. dünya varmış. işe yaradı valla.. çok teşekkür ederim çook. öpücem*

(bkz: based on a true story)

--- ağır spoiler içerir ---