şükela:  tümü | bugün
  • 1. eski sevgilinin ne yapıp ne ettiğini bilmek istememektir.
    2. hala sevmektir.
    3. nefret etmektir.
    4. tiksinmektir.

.
    .
    .
  • yeni sevgilisi gorsun istemiyordur, bak unuttum ayaklari.
  • insan gibi başlayıp insan gibi bitirmek gerekir engellemek vs. nedir hiç anlamış değilim
    ayrılınca illa düşman olmak veya nefret etmekmi gerekiyo
  • belli bir zamandan sonra yine açılacaktır o engel.
  • kafada engelleyemeyip hıncını facebook ile almaya çalışma. hele bir engelleyip bir kaldıranlar var, tam acınası durum.
  • haydi eski sevgilini sildin ve engelledin ama niçin eski sevgilinin arkadaşlarını da silip, engelledin? ilkini hiç anlayamadım. ikincisini hiç anlayamıyorum. sadece silmeyi bir nebze anlıyorum lakin engellemeyi hiç anlayamıyorum.

bu tür durumlarda insan " ben naptım lan?" diye düşünmeden edemiyor.
  • evet engellendim. ne biliyim belki eski sevgilime face den sabaha kadar mesaj aatrım belki sabaha kadar dürterim ha belkide arkadaşlarını eklerim falan böyle bi manyağım ben
  • sizi fake hesapla eklemesiyle sonuçlanabilecek olay. bir de hesabı açtığı saat içerisinde eklemiş beni. birkaç sayfa beğenmiş aynı üniversitede okuduğunu yazmış. çok amatörce. biraz çaba biraz özen lütfen.
  • kompleksli dengesiz insan davranışıdır. adamla çıkıyorsun yediğin içtiğin ayrı gitmiyor aynı yatakta uyuyorsun ayrılınca ilk işin engellemek oluyor. noluyor ablacım sen sultan süleyman'ın kızısın da biz köprü altında mı büyüdük ? kendini ne zannedediyorsun. nedir bu tepeden bakış açısı ? çocukken sınıf başkanı mı olamadın onun mu intikamını alıyorsun. hadi bi siktir git temiz hava al beynine oksijen gitsin .
    bir de bunların telefondan engelleyen modelleri var onlara diyecek laf bulamıyorum. belki acil bir şey oldu seni aramam lazım orospu çocuğu belki annem öldü seni arayıp iki kelime dertleşeceğim hiç mi bunları düşünmüyorsun ?
    edit : o telefon da facebook da götüne girsin
  • hiçbir halta yaramayan eylemdir. büyük ihtimal belli bir süre sonra engeli kaldırır. tabii engellenen kişi dişiyse, bu durum geçerlidir.