1. bazen ayrılan sevgiliye bir tavır değil, tam aksine kendi kendine çocukca bir mesaj olarakta yapılabilir bu. unutmakta zorlanmak, kendine verdiğin sözleri tutamayacağından şüphelenmek ve tüm bu duyguları bastırmak için adeta kendi kendine 'bitti işte anla ulan !' deme anlamındadır..
  2. bana yapmislar bunu... benim gibi adama yapilir mi lan bu?
  3. "sana da arkadaşlarına da" denilerek listedeki tüm arkadaşlarıyla birlikte silinirse daha bi ferahlık olur,rahatlık olur..emre aydın'ın geniş zamanlar adlı eseri tam bu duruma uygundur..

yanına kalsın yeter
    herşey bitsin,
    kalmasın bizden geri
    hiç birşey artık bitsin..
  4. cok mantikli olan bir hareket aslinda. gozunun onunde durdukca ister istemez takip ediyorsun yaptiklarini. durduk yere siniri bozuluyor insanin. tam da silsem mi diye dusunurken bu basligi gormem bir isaret olabilir mi acaba? silsem mi lan?
  5. mark zuckerberg tarafından, eski sevgilisini cezalandırmak için yapılabilir.. "sildim seni facebooktan, yok sana sosyal ağ nihoha*" şeklinde gerçekleşir muhtemelen. bir derece daha insaflı bir davranış eski sevgiliyi facebook'ta arkadaş listesinden silmektir
  6. ayrıldıktan sonra aslında yapılması gerekendir. silinmediği takdirde kısa aralıklarla sürekli hesabına bakıp bakıp acaba ne aktiviteler yapmış, imalı bir ileti yazmış mı gibi şeyler düşündürecektir, bağımlılık yapacaktır. en kötüsü de yeni sevgilisiyle görülebilme ihtimali olan profil fotoğrafıdır bu da en kötüsüdür sanırım. o yüzden yapılması en mantıklı olandır.
  7. önemsizdir.

kalpten sildikten sonra facebook'tan silmek önemsizdir.

kalpten silemedikten sonra facebook'tan silmek yine önemsizdir.

eski sevgiliyi facebook'tan silmek hakkında bilgi verin