• eger kizin memelerini bilmiyorsan sorun olmaz, ama biliyorsan ho$ bir durum degil. gerci kaldi mi oyle "meme gormemeli" ili$kiler ki...
  • genelde okul veya iş ortamından sevgili edinmemenin bir no lu gerekçesidir.kaçsan kaçamazsın hiç bi işe konsantre olamazsın.bi de bu durum esnasında hala ona dogum gününde kredi kartıyla aldıgınız pahalı hediyenin taksitlerini ödüyorsanız sinir katsayınız kat be kat artar.
  • ayrılalım ama sevişmeye devam edelim teklifi yapılmış ve kabul görmüşse, içinde bulunulacak durum. çünkü sevişmek için görmek gereklidir.
  • duygularından kurtulamamış insanlar için bir nevi çin işkencesi.. gerçi o duygularla barışık olamadıktan veya onlardan kurtulamadıktan sonra, eski sevgiliyi görsen bi ayrı dert görmesen ayrı dert...
    (bkz: iki ucu boklu degnek)
  • dinmek istemek ama dinememek...
  • bir dönem yaşanan ama yaşanması çok feci olan durum .hergün görmek bir tarafa her an önünüzde oturması daha başka tarafa ne yapıyor diye çatlarsınız ,o da bunu bilir ve sizi kıskandırmak için en hassas duygulanızla oynamaya devam eder,sizde sırf ona inat kendi kendinize hiç yapmayacağınız şeyleri yaparsınız bu böyle gider .
  • tüm cesaretini toplayarak yanına gittiğinde "nolur bak bir dakika, iki kelime bir şey konuşalım. tamam biliyorum arkandan çok fazla konuştum ama çok koymuştu be hazel! benden ayrılıp benden yani bizden 15 yaşbüyük biriyle çıkman. ... ya haklısın ama bari arkadaş kalalım. beni görünce kafanı çevirme lütfen, bi selam, bi günaydın yeer bana. aynı yerde oturuyoruz, aynı dersanedeyiz.. kötü oluyom be canım seni her gördüğümde, lütfenn!" demeye çalıştığım ama her seferinde "fosss" olduğum kötü durum..
    (bkz: allah düşmanıma bile vermesin)
  • boktan durum... konuşsan bi türlü konuşmasan diğer türlü... türlü türlü zorluklar...
  • eski sevgiliyle arkada$ kalmak ile sonuclandirilabilen durum.
    ayni isyerinde, okulda, veya arkadas grubunda bulunmak bu duruma sebep olabilir. tabi boyle bir ortamda katliamlar ve felaketler de olusabilir.
    riski goze almak zorunda olanlar icin iki ihtimal vardir. ya hersey kopar, ya da hersey, bu sefer baska turlu, birlesir.
hesabın var mı? giriş yap