şükela:  tümü | bugün
  • alışkanlığa dönüşmeden kurtulunması gereken durum.
  • gözlerinin kanlar içinde kalmasını dilediğim, yeni nesil röntgencilik.
  • eğer size acı veren, hüzünlendiren bir ayrılık yaşadıysanız, bir an evel bırakmanız gereken eylemdir.

siz gizlice onun sosyal medyadaki hesaplarını inceledikçe, sürekli hafızanızda taze kalacaktır. ne yapmış, kimle yapmış, ne zaman yapmış, nerede yapmış gibi sorularla sizi paranoyak bir ruh haline sürükleyebilir. merak ediyor olabilirsiniz. kendinizi tutun. incelemeyin. kendinizi iyice kaptırırsınız. ruhunuzda eğer yara tazeyse, daha da derinleşir. kendinize bile bile işkence yapmaktan vazgeçin. bırakın. 3 hafta bilemediniz 5 hafta merak edersiniz. tıpkı sigarayı bırakmak gibi. yavaş yavaş aklınızdan çıkar. artık her gün merak etmek yerine bir kaç günde bir merak edersiniz. sonra yavaşça aklınızdan çıkar. tatlı acı bir anı olarak hafızanızın ücra bir köşesinde kalır.
  • stalklarken eski sevgilinizin tanımadığı bir arkadaşın hesaplarını kullanın. yanlışlıkla paylaşımını beğenirsiniz, retweetlersiniz, takip edersiniz sonra sinirden telefonunuzu kırabilirsiniz.
  • gayet insanidir.
    gercekse yasanan duygular vazgecemezsin. ondan bir haber almak, iyi oldugunu gormek istersin. dogum gununu kutlamak istersin sesini duymak istersin ama yapamazsin. birakin da gozlerine bakayim kimseyi rahatsiz etmeden.
  • iyice zorlaşan durum. eskiden şifresi varsa maillerine bakardık, telefonunu kurcalardık falan. şimdi facebook'u ayrı, twitter'ı ayrı kafayı yersin valla. en iyisi ızdırap aramamak eskiyse eski kalmasına alışmaktır.
  • hiç yapmadığım şey diyebilirim. yapan arkadaşlarıma da çok kızıyorum. ayrılmışsın bitmiş niye bakılıyor ki anlamsız. güzel anılar kaldı ama bitti. önümüze bakmak her zaman daha güzeldir.
  • sonu olmayandır. 2011 sonbaharından beri düzenli olarak yaptığım şey. sevgiliyken de durum farklı değildi, başka sevgililerim olduğunda da stalkladım. sene 2017 ve onu hala stalklıyor oluşum bana acıklı gelmeye başladı. son ilişkisi epey uzun sürdü, içten içe ayrılıklarına şahit olmak istediğimden midir nedir, sürekli o beklentiyle uzaktan bakıyorum ona.

montla sıçmak dahil her şeyi denedim. tedavi olmam lazım, biliyorum.

zöge: nişanlandı.