• alışkanlığa dönüşmeden kurtulunması gereken durum.
  • gözlerinin kanlar içinde kalmasını dilediğim, yeni nesil röntgencilik.
  • stalklarken eski sevgilinizin tanımadığı bir arkadaşın hesaplarını kullanın. yanlışlıkla paylaşımını beğenirsiniz, retweetlersiniz, takip edersiniz sonra sinirden telefonunuzu kırabilirsiniz.
  • eziklik göstergesi, aşırı derecede saplantı içeren harekettir.
  • gayet insanidir.
    gercekse yasanan duygular vazgecemezsin. ondan bir haber almak, iyi oldugunu gormek istersin. dogum gununu kutlamak istersin sesini duymak istersin ama yapamazsin. birakin da gozlerine bakayim kimseyi rahatsiz etmeden.
  • tutabildiğiniz kadar tutun kendinizi ben kendime acı çektirmeyi seviyorum diyorsanız da devam edin hergün bakın. üzüntüden başka birşey geçmez elinize çünkü yaptığı en basit bi paylaşımı bile kendi üzerinize alacaksınız o mutlu ben mutsuz olayına kadar gidecek bu iş. kötü bi ayrılık olmuşsa hiç umutta kalmamışsa adını dahi anmamaya özen gösterin. kendi hayatınıza bakın en çok kendinizi sevin oturun kendinizi takip edin.
  • iyice zorlaşan durum. eskiden şifresi varsa maillerine bakardık, telefonunu kurcalardık falan. şimdi facebook'u ayrı, twitter'ı ayrı kafayı yersin valla. en iyisi ızdırap aramamak eskiyse eski kalmasına alışmaktır.
  • hiç yapmadığım şey diyebilirim. yapan arkadaşlarıma da çok kızıyorum. ayrılmışsın bitmiş niye bakılıyor ki anlamsız. güzel anılar kaldı ama bitti. önümüze bakmak her zaman daha güzeldir.
hesabın var mı? giriş yap