• sizi sevmediğini söylemesine rağmen, rüyanızda her şeyin yoluna girdiğini ve tekrar birlikte olduğunuzu, çok mutlu olduğunuzu görünce; uyandığınızda hep içiniz burkulur. içinizden bir şeyler kopar...
  • sevgili eskimiş olsa da sevginin eskimediği anlamına gelir..
  • rüyalar bilinçaltınıza attığınız verileri, su üzerine çıkarmaya yaradığından, aslında onu unutmaya başladığınızın göstergesidir. paniğe gerek yok, beyninizin son çırpınışları bunlar.
  • bilinçaltının size oyunudur. eski sevgilimi bu ara aynı rüyada görüyorum.aynı rüya farklı gecelerde karşıma çıkıp sarsıyor beni. birden karşıma çıkıyor çok sakin çok huzurlu soru soruyor bana.
    - öldüğümden emin misin?
    -cenaze fotolarını gördüm nomore un çektiği
    -benim cenazem olduğuna emin misin?
    -volkan senin cenazen olduğunu söyledi
    - öldüğüme emin misin?
    bu sabah yine gördüm bu rüyayı.
    sabah 6 da ağlayarak uyandım
    bu ara çok sık görüyorum seni güzelim
    öldüğüne emin olmayarak uyanıyorum...

edit:bu gün yine gördüm ama bu defa rüya başka gelişti
    ölmediğine inandırdı nasıl mutlu uyandım
    ben yanılmışım o yaşıyor diye
    sonra birden anladım her şeyin rüya olduğunu
    keşke ölümü rüya olsaydı
    seni özlüyorum güzelim yokluğuna hala alışamadım
  • son 1 haftadir abartisiz her gun basıma gelen durum. 4 senelik sevgilimdi.. hersey boka sardiktan sonra ayrildik. 9 ay hiç görüşmediğim, ismini dahi anmadigim, duymadığım sıradan bı insan oluverdi hayatımda.. hersey normale dondu, baskalarina bakmayi denedim baktim da..yeni insanlar oldu hayatimda hersey oyle guzel gidiyordu ve oyle mutluydum ki tamam lan dedim, kurtuldun bu kez amina koyim başardın unutmayı, sonra bigun oturduğum mekanda karşıma cikti, tesadüf ya amk iste o gun anam sikildi, halâ kendime gelemedim aralıksız her gun farklı farklı sekillerde rüyama girip duruyor. ve ben her yeni güne gözlerim dolu dolu uyanıyorum. özlüyorum, yanımda istiyorum, telefona giden elimle kavga ediyorum amk. resmen kendini unutturmamak icin yapiyor lan sanki ! siktir git be kadın, rahat bırak artık beni, en azından rüyalarımda..
  • kotu uyanmak, gune kötü baslamak, bir türlü aklından çıkaramamak, herseyden nefret etmek, gece uyumaya korkmak ve en sonunda delirmekle sonuçlanabilicek durum. sonuda yeter die bagırmak istersiniz. siz artık onu hatırlamak, onu düşünmek istemiosunuzdur.. ama o lanet ruyalar birbirini takip etmeye devam eder. her sabah o igrenç his geri gelir. kişinin eski sevgiliyi aklından geçirmeyi reddetse bile yasayabileceği ve asla engelleyemeceği bi durum, zaten kişinin başına en güçsüz ve en savunmasız olduğu anda gelmez mi? (bkz: uyumak)
  • zihninizin bir yerlerinde onunla ilgili cozulmemis bir problem olduguna da delalet olabilir. hayaletlerin geri donmelerine kayiplarinin ardindan dogru duzgun yaslarinin tutulmamis olmasi/cenazelerinin dogru yapilmamis olmasi sebeptir denir. bir asktan digerine kolayca ziplandiginda, bir hikaye eksik/yarim birakildiginda ya da gidenin ardindan yas tutulmadiginda olur bu en cok sanirim; eski sevgilinin hayaleti pesinizi birakmaz kisaca. ya geri donun yarim kalmis meselenizi halledin; tekrar o iliskiye baslayin demiyorum tabii ama o kisiyle ya da kendinizle/yaranizla yuzlesin (iyilestigini sandiginiz yarayi desin); onunla ilgili hislerinizle hallesin ki gomun artik o eski sevgiliyi kalbinize (gomuldukleri zaman kolay kolay ruyalar alemine donmuyor hayaletler zira).
  • en dibe düştüğünüz zaman hortlar, son tekmeyi atar. uçuk gibi.

yaklaşık ilişkinin süresi kadar devam eder; uzun ilişkilerden sonra yıllarca rahat vermez, her sabahı zindan eder.

(bkz: story of my life)
  • benimkilerden biri devamlı matine oynuyor bir haftadır, kapalı gişe oynuyor, koltukların hepsini ben almışım amına koyiim. ölecek mi ne hatun?
  • aradaki telepati güçlüyse o sıralar eski sevgilinin mutlak sıkıntılı bir ruh hali içinde olduguna delalet eden durumdur. gün gelir, kabak tadı verir, adam buna bile degmeyecegini gosterir. telepati olayını yolda yürürken düşürüverirsiniz*
hesabın var mı? giriş yap