• hatırlamaya çalışmak olur benim için.
    muhtemelen hatırlamıyor olurum gerçi :) canım hafızam benim yaaa*
  • ''kafana çivi çakmayı bile düşündüm. ama daha kötü bir şeye karar verdim; seni görmezden geleceğim.'' diyor bir filmde. bir insana yapılabilecek en büyük kötülük budur. işkencenin en acısız ama en acılı hali de. yok saymak, görmezden gelmek, umursamamak. varlığından şüphe duyduracak kadar.
  • yaklaşık 10 küsür yıl önce epey şiddetli bir şekilde ayrıldığım sevgilimle az önce maslak'ta burun burana geldik. sanki aradan onca yıl geçmemiş, kötü hiçbir şey yaşamamışız gibi 'aaa' nidalarıyla sarılıp, öpüştük. ayak üstü sohbet ve 'görüşelim mutlaka' sözü ile ayrıldık.

çok tuhaf; sarıldığım an ne kadar özlediğimi fark ettim. oysa aklımda bile yoktu yıllardır !
  • salak gibi bakışırız; söylenmemiş ve söylenmeyecek bütün sözlerin hatrına...

(bazı şeyler için cok geç olduğunun ikimiz de farkındayızdır, durumu kabullenmiş bir o kadar da mağrur...)

-daha fazla ajite etmemeliyim:)
  • benim olmadığı için ağlamak.
  • uzun zaman olmuşsa ilk bakışta tanıyamazsınız hele benim gibi miyopsanız bayağı zaman alır. olsun net göremesem de duruşundan, profilinden o olduğunu anlamak zor değil. garip bir duygu hali. insan ne hissetmeli bilmiyorum. bir zamanlar çok şey hissettiğin bir insana şimdi içinde yaprak dahi kıpırdamaması...
  • 2 yıllık ilişkimiz vardı.. en uzun ilişkimdi biteli de 2 yıldan fazla oldu..

ve yıllar sona ilk kez evden çıkarken karsı kaldırımda 3 kız arkadaşıyla bana doğru yürüyordu..

göz göze gelip kafamı çevirdim... ama o üç saniye üç yıl kadar uzun sürdü..
    asla ardıma bakmadım..

gönül isterdi halini hatrını sorayım. sohbet edelim. acaba neler yapıyor iyi mi kötü mü.. sanırım biz insan olmayı da beceremedik..
  • hangi eski sevgili? kendisi the one and the only ise; yapılacak en mantıksız ve en mantıklı eylem ağlaşmaktır.

çocukları çok seviyor ve çok istiyor. çok iyi bir anne olacağından hiç kuşkum yok. umarım, bu gerçek olur. eğer bu gerçekleşmezse ve karşılaştığımız gün ben bir babaysam, yemin ediyorum oracıkta üzüntüden, kederden ölebilirim.

iyi insan'lık, erdemlilik falan filan olsun diye değil, içimden böylesi geldiği için: onun mutluluğunu, kendi mutluluğumdan daha çok önemsiyorum. hâlâ ve hep.

umarım başka sevgilerde teselli bulunca, o çok mutluyken, huzurlu bir anneyken karşılaşırız. ulu gökler, yardım edin!

ben yine ağlarım, o ayrı.işte biz o gün tükeneceğiz.
  • muhtemel bir before/after karşılaştırması için yapılan göz süzmeleri de barındıran şeylerdir.
hesabın var mı? giriş yap