şükela:  tümü | bugün
726 entry daha
 • aradan uzun bir süre geçmişse ve o süre zarfında yerini aratmışsa bence sıkıntı olmayan durumdur. yalnız herşey ilk buluşmaya bağlı. zaman insanların karakterinde çok büyük değişikliklere yol açabilir. bunu da ilk buluşmada anlarsınız zaten. eski haline göre kendini olması gerekenden daha fazla yetiştirmiş bir insan bulabilirsiniz karşınızda. bu sizi daha fazla sevmeye sürükleyecektir. zaten artık o insandan size bir zarar gelmez açın bütün kapıları gitsin.

  ama birde bunun olumsuzu var. o güzelim insan gitmiş yerine bambaşka biri gelmiş olabilir. bu durumda muhtemelen ne yapacağınızı şaşırırsınız. geçmişten gelen anılar aklınızı karıştırır. karşı tarafın da bir iki tutarsız hareketi kendi içinizde parçalanmalara yol açar. bir umut belki o güzel insanı o eski haline geri götürebilirsiniz ama bence bu çok düşük bir ihtimal. büyük ihtimalle de kendinizi bir süre boşuna yıpratırsınız ve en sonunda pes edersiniz.

  benim tavsiyem ilk seçenek olursa ne ala. ikinci seçeneği hiç zorlamayın. bırakın anılar aklınızdaki güzelliğiyle kalsın.
 • ecnebilerin de dediği gibi, ex'ten next olmaz. ileriye bakın, içinize kapanın, münzevi olun ama eskiyle denemeyin. belli ki sizi hak etmemiş. ya da, acı ama gerçek, siz onu hak etmemişsiniz. birbirinizi boş yere tekrar umutlandırıp tekrar üzmeyin.
 • konuyla ilgili bi gif vardı bulamadım.. bulsaydım cuk oturacaktı..

  yanan rally arabasının altından çekerek çıkardıkları pilot görüntüsünü geri alarak oynatmışlar, sanki adamı yanan aracın altına geri koyuyorlar gibi olmuş..

  heh işte anladınız siz :)

  bu da bonus olsun: https://i.hizliresim.com/roor0n.jpg
 • tam üç kere denediğim, üçünde de sonu hüsranla biten saçmalık.
 • kaldığınız yerden devam etmek değil, kandırıldığınız yerden devam etmektir.
 • kahvaltıdan kalan çayı akşam tekrar ısıtıp içmek gibidir. özünde çay ama tat biraz bozuk.
306 entry daha